Smeg ASC71S Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Smeg ASC71S (21 pagina’s), behorend tot de categorie Wasdroger. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 35 mensen en kreeg gemiddeld 4.3 sterren uit 9 reviews. Heb je een vraag over Smeg ASC71S of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/21

Dryer
Asciugatrice
ASC71S
Product specificaties
| Merk: | Smeg |
| Categorie: | Wasdroger |
| Model: | ASC71S |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Kleur van het product: | Wit |
| Deurscharnieren: | Rechts |
| Ingebouwd display: | Nee |
| Gewicht: | 80000 g |
| Breedte: | 595 mm |
| Diepte: | 530 mm |
| Hoogte: | 850 mm |
| Type lader: | Voorbelading |
| Droogsysteem: | Condensatie |
| Kinderslot: | Ja |
| Aantal droogprogramma's: | 16 |
| Duur cyclus: | 109 min |
| Anti-kreuk functie: | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse: | B |
| Jaarlijks energieverbruik: | 275 kWu |
| Gewicht verpakking: | 84000 g |
| Maximale centrifugesnelheid: | - RPM |
| Verlichting in trommel: | Ja |
| Nominale capaciteit: | 7 kg |
| AC-ingangsspanning: | 230 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Droogprogramma's: | Quick, Jeans/denim |
| Energieverbruik (katoen kastdroog): | 3.92 kWu |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Smeg ASC71S stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Wasdroger Smeg
27 April 2026
28 Februari 2026
26 Februari 2026
17 Februari 2026
26 Januari 2026
11 December 2025
10 December 2025
10 December 2025
10 December 2025
10 December 2025
Handleiding Wasdroger
Nieuwste handleidingen voor Wasdroger
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
22 Mei 2026
21 Mei 2026
21 Mei 2026