Smeg DHT82EIT Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Smeg DHT82EIT (36 pagina’s), behorend tot de categorie Wasdroger. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 23 mensen en kreeg gemiddeld 4.6 sterren uit 2 reviews. Heb je een vraag over Smeg DHT82EIT of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/36

DHT82EIT
Asciugatrice
Manuale utente
Dryer
User Manual
2960312580_IT/200120.1612
Product specificaties
| Merk: | Smeg |
| Categorie: | Wasdroger |
| Model: | DHT82EIT |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Soort bediening: | Rotary, Touch |
| Kleur van het product: | Wit |
| Deurscharnieren: | Rechts |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Warmtebron: | Electrisch |
| Breedte: | 595 mm |
| Diepte: | 609 mm |
| Hoogte: | 846 mm |
| Type stekker: | Type F (CEE 7/4) |
| Type lader: | Voorbelading |
| Droogsysteem: | Warmtepomp |
| Deurkleur: | Silver, White |
| Materiaal trommel: | Roestvrijstaal |
| Trommelinhoud: | 118 l |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 24 uur |
| Resterende tijd indicatie: | Ja |
| Kinderslot: | Ja |
| Wi-Fi-besturing: | Nee |
| Waterniveau-indicator: | Nee |
| Aantal droogprogramma's: | 16 |
| Droogklasse: | B |
| Duur cyclus: | - min |
| Geluidsniveau: | 65 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | A++ |
| Jaarlijks energieverbruik: | 230 kWu |
| Near Field Communication (NFC): | Nee |
| Verstelbare voeten: | Ja |
| Waarschuwingssignaal: | Ja |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.5 W |
| Verlichting in trommel: | Ja |
| LED programmavoortgangsindicator: | Ja |
| Nominale capaciteit: | 8 kg |
| AC-ingangsspanning: | 230 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Type beeldscherm: | LED |
| Energie-efficiëntieschaal: | A+++ tot D |
| Indicator filterreiniging: | Ja |
| Droogprogramma's: | Wool, Mix, Quick, Delicate/silk, Jeans/denim, Blouse/shirt, Cotton, Synthetics |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Smeg DHT82EIT stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Wasdroger Smeg
27 April 2026
28 Februari 2026
26 Februari 2026
17 Februari 2026
26 Januari 2026
11 December 2025
10 December 2025
10 December 2025
10 December 2025
10 December 2025
Handleiding Wasdroger
Nieuwste handleidingen voor Wasdroger
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
22 Mei 2026
21 Mei 2026
21 Mei 2026