Smeg DHT73LIT Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Smeg DHT73LIT (23 pagina’s), behorend tot de categorie Wasdroger. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 27 mensen en kreeg gemiddeld 5.0 sterren uit 5 reviews. Heb je een vraag over Smeg DHT73LIT of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/23

DHT73LIT
Asciugatrice
Manuale utente
Dryer
User Manual
2960311902_IT/211218.1615
Product specificaties
| Merk: | Smeg |
| Categorie: | Wasdroger |
| Model: | DHT73LIT |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Soort bediening: | Buttons, Rotary |
| Kleur van het product: | Wit |
| Deurscharnieren: | Rechts |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Warmtebron: | Electrisch |
| Breedte: | 595 mm |
| Diepte: | 609 mm |
| Hoogte: | 846 mm |
| Type lader: | Voorbelading |
| Droogsysteem: | Warmtepomp |
| Materiaal trommel: | Roestvrijstaal |
| Trommelinhoud: | 118 l |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Kinderslot: | Ja |
| Aantal droogprogramma's: | 16 |
| Droogklasse: | A |
| Duur cyclus: | 160 min |
| Geluidsniveau: | 65 dB |
| Anti-kreuk functie: | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse: | A+++ |
| Energie consumptie: | 1.25 kWu |
| Jaarlijks energieverbruik: | 158 kWu |
| Inverter technologie: | Ja |
| Stroomverbruik (in standby): | 1 W |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.1 W |
| Verlichting in trommel: | Ja |
| Nominale capaciteit: | 7 kg |
| Deur opening diameter: | 400 mm |
| Type beeldscherm: | LCD |
| Droogprogramma's: | Wool, Mix, Sport, Quick, Freshen-up, Delicate/silk, Jeans/denim, Blouse/shirt, Cotton, Synthetics |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Smeg DHT73LIT stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Wasdroger Smeg
27 April 2026
28 Februari 2026
26 Februari 2026
17 Februari 2026
26 Januari 2026
11 December 2025
10 December 2025
10 December 2025
10 December 2025
10 December 2025
Handleiding Wasdroger
Nieuwste handleidingen voor Wasdroger
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
22 Mei 2026
21 Mei 2026
21 Mei 2026