Smeg DT171IT Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Smeg DT171IT (35 pagina’s), behorend tot de categorie Wasdroger. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 58 mensen en kreeg gemiddeld 5.0 sterren uit 7 reviews. Heb je een vraag over Smeg DT171IT of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/35

Tumble Dryer / User ManualEN
DT171IT
Product specificaties
| Merk: | Smeg |
| Categorie: | Wasdroger |
| Model: | DT171IT |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Soort bediening: | Buttons, Rotary |
| Kleur van het product: | Wit |
| Deurscharnieren: | Links |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Warmtebron: | Electrisch |
| Breedte: | 596 mm |
| Diepte: | 563 mm |
| Hoogte: | 845 mm |
| Netbelasting: | 1000 W |
| Type lader: | Voorbelading |
| Droogsysteem: | Warmtepomp |
| Deurstijl: | Glazen deur |
| Deurkleur: | Wit |
| Materiaal trommel: | Roestvrijstaal |
| Snoerlengte: | 1.5 m |
| Trommelinhoud: | 100 l |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 23 uur |
| Resterende tijd indicatie: | Ja |
| Wi-Fi-besturing: | Nee |
| Aantal droogprogramma's: | 15 |
| Droogklasse: | B |
| Duur cyclus: | 165 min |
| Geluidsniveau: | 65 dB |
| Vochtsensor: | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse: | A+ |
| Energie consumptie: | 2.07 kWu |
| Jaarlijks energieverbruik: | 256 kWu |
| Draairichting deur verwisselbaar: | Nee |
| Koelend medium: | R290 |
| Inverter technologie: | Ja |
| Near Field Communication (NFC): | Nee |
| Stroomverbruik (in standby): | 1 W |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.5 W |
| Verlichting in trommel: | Ja |
| LED programmavoortgangsindicator: | Ja |
| Deur openingshoek: | 160 ° |
| Ingebouwde condensafvoer: | Ja |
| Aanpasbaar droogniveau: | Ja |
| Nominale capaciteit: | 7 kg |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Type beeldscherm: | LED |
| Energie-efficiëntieschaal: | A+++ tot D |
| Condens afvoerpomp: | Ja |
| Droogprogramma's: | Auto, Wool, Mix, Quick, Freshen-up, Delicate/silk, Jeans/denim, Lingerie, Cotton, Synthetics |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Smeg DT171IT stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Wasdroger Smeg
27 April 2026
28 Februari 2026
26 Februari 2026
17 Februari 2026
26 Januari 2026
11 December 2025
10 December 2025
10 December 2025
10 December 2025
10 December 2025
Handleiding Wasdroger
Nieuwste handleidingen voor Wasdroger
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
22 Mei 2026
21 Mei 2026
21 Mei 2026