Smeg DHT73EES1 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Smeg DHT73EES1 (1 pagina’s), behorend tot de categorie Wasdroger. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 32 mensen en kreeg gemiddeld 4.9 sterren uit 8 reviews. Heb je een vraag over Smeg DHT73EES1 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/1

Product fiche concerning the COMMISSION DELEGATED REGULATION (EU) No 392/2012 of 1 March
2012
Supplier name or brandSMEG
Product codeDHT73EES1
Rated capacity in kg of cotton laundry for the standard cotton programme at full load7 kg
Type condensation
Energy efficiency classA+++
Energy consumption “X” kWh per year, based on 160 drying cycles of the standard
cotton programme at full and partial load, and the consumption of the low-power
modes. Actual energy consumption per cycle will depend on how the appliance is
used.
175.7 KWh
Energy consumption of the standard cotton programme at full load1.42 KWh
Energy consumption of the standard cotton programme at partial load0.81 KWh
Power consumption of the off-mode for the standard cotton programme at full load0.5 W
Power consumption of the left-on mode for the standard cotton programme at full load;1.0 W
Duration of the ‘left-on mode’30 min
Weighted programme time of the standard cotton programme at full load174 min
Weighted programme time of the standard cotton programme at partial load108 min
Weighted programme time of the standard cotton programme at full and partial load136 min
Condensation efficiency class ‘X’ on a scale from G (least efficient) to A (most
efficient)
A
Average condensation efficiency of the standard cotton programme at full load91 %
Average condensation efficiency of the standard cotton programme at partial load91 %
Weighted condensation efficiency for the standard cotton programme at full and partial
load
91 %
The sound power level (weighted average value — L WA ) expressed in dB and
rounded to the nearest integer for the standard cotton programme at full lo
64 dB(A) re 1pW
Installation Free-standing
07 February 2022
Smeg S.p.A.
Via Leonardo da Vinci, 4
42016 Guastalla (RE), Italy
Tel. 0039 05228211
smeg@smeg.it
Product specificaties
| Merk: | Smeg |
| Categorie: | Wasdroger |
| Model: | DHT73EES1 |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Soort bediening: | Buttons, Rotary |
| Kleur van het product: | Wit |
| Deurscharnieren: | Rechts |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Breedte: | 597 mm |
| Diepte: | 620 mm |
| Hoogte: | 846 mm |
| Netbelasting: | 800 W |
| Type lader: | Voorbelading |
| Droogsysteem: | Warmtepomp |
| Deurstijl: | Glazen deur |
| Deurkleur: | Zilver |
| Materiaal trommel: | Roestvrijstaal |
| Snoerlengte: | 1.5 m |
| Trommelinhoud: | 118 l |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 24 uur |
| Resterende tijd indicatie: | Ja |
| Kinderslot: | Ja |
| Wi-Fi-besturing: | Nee |
| Aantal droogprogramma's: | 16 |
| Droogklasse: | A |
| Duur cyclus: | 174 min |
| Geluidsniveau: | 64 dB |
| Anti-kreuk functie: | Ja |
| Vochtsensor: | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse: | A+++ |
| Energie consumptie: | 1.42 kWu |
| Jaarlijks energieverbruik: | 176 kWu |
| Draairichting deur verwisselbaar: | Ja |
| Koelend medium: | R290 |
| Inverter technologie: | Ja |
| Near Field Communication (NFC): | Nee |
| Tijdsduur tot uitschakelen: | 30 min |
| Waarschuwingssignaal: | Ja |
| Stroomverbruik (in standby): | 1 W |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.5 W |
| Verlichting in trommel: | Ja |
| LED programmavoortgangsindicator: | Ja |
| Nominale capaciteit: | 7 kg |
| AC-ingangsspanning: | 230 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Type beeldscherm: | LED |
| Energie-efficiëntieschaal: | A+++ tot D |
| Indicator filterreiniging: | Ja |
| Droogprogramma's: | Wool, Quick, Freshen-up, Delicate/silk, Jeans/denim, Cotton, Synthetics, Cupboard dry |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Smeg DHT73EES1 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Wasdroger Smeg
27 April 2026
28 Februari 2026
26 Februari 2026
17 Februari 2026
26 Januari 2026
11 December 2025
10 December 2025
10 December 2025
10 December 2025
10 December 2025
Handleiding Wasdroger
Nieuwste handleidingen voor Wasdroger
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
22 Mei 2026
21 Mei 2026
21 Mei 2026