Smeg DHT83LES Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Smeg DHT83LES (23 pagina’s), behorend tot de categorie Wasdroger. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 52 mensen en kreeg gemiddeld 4.0 sterren uit 7 reviews. Heb je een vraag over Smeg DHT83LES of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/23

DHT83LES
Dryer
User Manual
Asciugatrice
Manuale utente
2960311972_EN/040119.0832
Product specificaties
| Merk: | Smeg |
| Categorie: | Wasdroger |
| Model: | DHT83LES |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Soort bediening: | Draaiknop |
| Kleur van het product: | Wit |
| Deurscharnieren: | Rechts |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Warmtebron: | Electrisch |
| Breedte: | 600 mm |
| Diepte: | 610 mm |
| Hoogte: | 850 mm |
| Type lader: | Voorbelading |
| Droogsysteem: | Warmtepomp |
| Materiaal trommel: | Roestvrijstaal |
| Trommelinhoud: | 118 l |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 24 uur |
| Aantal droogprogramma's: | 16 |
| Droogklasse: | A |
| Duur cyclus: | 160 min |
| Geluidsniveau: | 65 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | A+++ |
| Energie consumptie: | - kWu |
| Jaarlijks energieverbruik: | 176 kWu |
| Verlichting in trommel: | Ja |
| LED programmavoortgangsindicator: | Ja |
| Nominale capaciteit: | 8 kg |
| Type beeldscherm: | LCD |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Smeg DHT83LES stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Wasdroger Smeg
27 April 2026
28 Februari 2026
26 Februari 2026
17 Februari 2026
26 Januari 2026
11 December 2025
10 December 2025
10 December 2025
10 December 2025
10 December 2025
Handleiding Wasdroger
Nieuwste handleidingen voor Wasdroger
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
22 Mei 2026
21 Mei 2026
21 Mei 2026