Salter 9206 SVWH3R Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Salter 9206 SVWH3R (12 pagina's) in de categorie Weegschaal. Deze handleiding was nuttig voor 57 mensen en is beoordeeld door 3 gebruikers met een gemiddelde van 4.0 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
12
Downloads
1.381
Product specificaties
| Merk: | Salter |
| Categorie: | Weegschaal |
| Model: | 9206 SVWH3R |
| Kleur van het product: | Silver, White |
| Gewicht: | 1700 g |
| Breedte: | 300 mm |
| Diepte: | 280 mm |
| Hoogte: | 25 mm |
| Soort: | Elektronische weegschaal |
| Gebruikershandleiding: | Ja |
| Soort materiaal (bovenkant): | Glas |
| Makkelijk schoon te maken: | Ja |
| Automatisch uitschakelen: | Ja |
| Beeldscherm: | LCD |
| Land van herkomst: | China |
| Accu/Batterij voltage: | 3 V |
| Nauwkeurigheid: | 100 g |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen: | 1 |
| Technologie: | 4-sensor |
| Maximale gewichtscapaciteit: | 180 kg |
| Anti-slip voetjes: | Ja |
| Certificering: | CE |
| Vorm: | Rechthoek |
| Materiaal: | Plastic, Toughened glass |
| Gemakkelijk te lezen display: | Ja |
| Aantal per verpakking: | 1 stuk(s) |
| Eenheid van de maatregel: | kg, lb, st |
| Memory-functie: | Nee |
| Body Mass Index (BMI) meting: | Nee |
| BMR-bepaling (Basal Metabolic Rate): | Nee |
| Duurzaam design: | Ja |
| Non-slip surface: | Ja |
| Auto power on-functie: | Ja |
| Klaar voor gebruik: | Ja |
| Batterijen inbegrepen: | Ja |
| Batterijtechnologie: | Lithium |
| Type batterij: | CR2032 |
| Display met achtergrondverlichting: | Nee |
| Schermgrootte (display): | 28 x 61 mm |
Handleiding Weegschaal Salter
23 September 2025
17 Juli 2025
27 Augustus 2024
27 Augustus 2024
27 Augustus 2024
Handleiding Weegschaal
Nieuwste handleidingen voor Weegschaal
19 Mei 2026
11 Mei 2026
10 Mei 2026
9 Mei 2026
7 Mei 2026