Saeco Exprelia Evo HD8857 Handleiding
Saeco Koffiezetapparaat Exprelia Evo HD8857
Bekijk gratis de handleiding van Saeco Exprelia Evo HD8857 (80 pagina’s), behorend tot de categorie Koffiezetapparaat. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 3 mensen en kreeg gemiddeld 4.5 sterren uit 6 reviews. Heb je een vraag over Saeco Exprelia Evo HD8857 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/80

USER MANUAL
PLEASE READ THIS USER MANUAL CAREFULLY BEFORE USING THE MACHINE.
Register your product and get support at
www.philips.com/welcome
English
Type HD8855 / HD8857
EN
02
02
Product specificaties
| Merk: | Saeco |
| Categorie: | Koffiezetapparaat |
| Model: | Exprelia Evo HD8857 |
| Apparaatplaatsing: | Aanrecht |
| Soort bediening: | Knoppen |
| Kleur van het product: | Zilver |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 16100 g |
| Breedte: | 245 mm |
| Diepte: | 360 mm |
| Hoogte: | 420 mm |
| Snoerlengte: | 0.8 m |
| Materiaal behuizing: | Roestvrijstaal |
| Vermogen: | 1400 W |
| Capaciteit watertank: | 1.5 l |
| Land van herkomst: | Italië |
| Koffiebonen capaciteit: | 300 g |
| Aantal malersinstellingen: | 5 |
| Koffiezet apparaat type: | Volledig automatisch |
| Koffie invoertype: | Coffee beans, Ground coffee |
| Reservoir voor gezette koffie: | Beker |
| Capaciteit in kopjes: | - kopjes |
| Ingebouwde molen: | Ja |
| Verstelbare koffie sterkte: | Ja |
| Espresso maken: | Ja |
| Regelbare malinginstellingen: | Ja |
| Afneembare watertank: | Ja |
| Calc-Clean-functie: | Ja |
| Verwijderbare brouw/infusie eenheid: | Ja |
| Ingebouwde melkopschuimer: | Ja |
| Melkreservoir: | Ja |
| Milk tank capacity: | 0.5 l |
| Anti-kalkaanslag: | Ja |
| Stoomkraan: | Ja |
| Pompdruk: | 15 bar |
| Volledig automatisch: | Koffie |
| AC-ingangsspanning: | 230 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Stroomverbruik (typisch): | 1400 W |
| Type product: | Espressomachine |
| Aantal waterboilers: | 2 |
| Boilermateriaal: | Roestvrijstaal |
| Meerdere dranken: | Nee |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Saeco Exprelia Evo HD8857 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Koffiezetapparaat Saeco
26 Mei 2026
25 Mei 2026
3 Maart 2026
6 November 2025
4 November 2025
12 Mei 2025
2 April 2025
2 April 2025
28 Januari 2025
Handleiding Koffiezetapparaat
Nieuwste handleidingen voor Koffiezetapparaat
26 Mei 2026
25 Mei 2026
25 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026
19 Mei 2026
19 Mei 2026
19 Mei 2026
19 Mei 2026
18 Mei 2026