Pioneer VSX-831 Handleiding
Pioneer Kazettás lejátszó VSX-831
Bekijk gratis de handleiding van Pioneer VSX-831 (24 pagina’s), behorend tot de categorie Kazettás lejátszó. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 30 mensen en kreeg gemiddeld 4.2 sterren uit 9 reviews. Heb je een vraag over Pioneer VSX-831 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/24

Hookup
Step1: Connect the Speakers ..................................................3
Step2: Connect the TV ............................................................5
Step3: Connect the AV Components .......................................7
Step4: Connect Other Cables ................................................10
Setup
Step5: Power On & Initial Setup ............................................11
HDMI Setup ...........................................................................12
Playback
Basic Playback ......................................................................13
Network Functions .................................................................14
Others ....................................................................................16
Part Names
Front Panel ............................................................................18
Rear Panel ............................................................................19
Remote Controller .................................................................20
Display ...................................................................................20
This manual includes information needed when starting up and also
instructions for frequently used operations. The "Advanced Manual" is
available on the internet with details about the playback features/
listening modes/settings details, specifications, and troubleshooting.
The Advanced Manual is created in a format that makes it easy to read
on a PC or Smartphone.
http://www.pioneer-audiovisual.com/manual/vsx831/adv/en.html
Advanced Manual found here
>Before start>Hookup>Setup>Playback>Part Names
Basic
Manual
AV Receiver
VSX-831
Product specificaties
| Merk: | Pioneer |
| Categorie: | Kazettás lejátszó |
| Model: | VSX-831 |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | 9200 g |
| Breedte: | 435 mm |
| Diepte: | 370.5 mm |
| Hoogte: | 173 mm |
| Gebruikershandleiding: | Ja |
| Bluetooth: | Ja |
| Bluetooth-versie: | 4.1 |
| Bluetooth-profielen: | A2DP, AVRCP |
| Ondersteund audioformaat: | AIFF, ALAC, FLAC, WAV |
| Type aansluitplug: | 3,5 mm |
| Connectiviteitstechnologie: | Bedraad en draadloos |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Ondersteunde video-modi: | 1080p, 2160p |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer: | Nee |
| Audio-ingang (L, R): | 3 |
| PC audio ingang: | Ja |
| Composiet video-ingang: | 2 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: | 1 |
| Stroomverbruik (in standby): | 0.15 W |
| Volumeregeling: | Draaiknop |
| Hoofdtelefoonuitgangen: | 1 |
| Aantal USB-aansluitingen: | 1 |
| 3D: | Ja |
| Audio (L,R) out: | 5 |
| Ingebouwde audio decoders: | DTS 96/24, DTS Neo:6, DTS-HD HR, DTS-HD Master Audio, Dolby Digital Plus, Dolby Pro Logic II, Dolby TrueHD |
| Kleurdiepte: | 36 Bit |
| Audio Return Channel (ARC): | Ja |
| Audio-uitgangskanalen: | 5.1 kanalen |
| Frequentiebereik: | 20 - 20000 Hz |
| Lijnuitgang: | Ja |
| Lijningang: | Ja |
| D/A-converter: | 32-bit/384kHz |
| HDMI in: | 6 |
| Internet radio: | Ja |
| Ondersteunde frequentiebanden: | AM, FM |
| Aantal voorkeurszenders: | 40 |
| Internet radio services ondersteund: | TuneIn |
| Totale harmonische vervorming (THD): | 1 procent |
| Apple docking-compatibiliteit: | Niet ondersteund |
| Digitale audio optische in: | 1 |
| Aantal HDMI-uitgangen: | 1 |
| Afneembaar netsnoer: | Nee |
| Automatisch digitaal afstemmen: | Ja |
| Ontvanger type: | Surround |
| Afstandsbediening inbegrepen: | Ja |
| Digitale audio-ingang (coax): | 1 |
| Wifi: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 - 60 Hz |
| Stroomverbruik (typisch): | 390 W |
| AirPlay: | Ja |
| Phono ingang (RCA): | 2 |
| Speakers connectiviteit type: | RCA |
| Output impedance: | 6 - 16 Ohm |
| Multichannel pre out connectiviteit: | RCA |
| Vermogen uitvoer per kanaal (20-20KHz@8 Ohm): | 80 W |
| AM antenna ports aantal: | 1 |
| Inclusief optische drive: | Nee |
| Vermogen uitvoer per kanaal (1KHz@6 Ohm): | 130 W |
| Multichannel audio invoer type: | RCA |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Pioneer VSX-831 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Kazettás lejátszó Pioneer
10 April 2022
17 April 2022
30 Maart 2022
31 Maart 2022
10 April 2022
8 April 2022
30 Maart 2022
8 April 2022
8 April 2022
2 April 2022
Handleiding Kazettás lejátszó
Nieuwste handleidingen voor Kazettás lejátszó
4 September 2023
25 Augustus 2023
25 Augustus 2023
26 Augustus 2023
26 Augustus 2023
25 Augustus 2023
26 Augustus 2023
25 Augustus 2023
26 Augustus 2023
26 Augustus 2023