Pioneer VSX-S510 Handleiding
Pioneer Kazettás lejátszó VSX-S510
Bekijk gratis de handleiding van Pioneer VSX-S510 (64 pagina’s), behorend tot de categorie Kazettás lejátszó. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 25 mensen en kreeg gemiddeld 4.9 sterren uit 8 reviews. Heb je een vraag over Pioneer VSX-S510 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/64
Product specificaties
| Merk: | Pioneer |
| Categorie: | Kazettás lejátszó |
| Model: | VSX-S510 |
| Kleur van het product: | Wit |
| Gewicht: | 4100 g |
| Breedte: | 435 mm |
| Diepte: | 317 mm |
| Hoogte: | 85 mm |
| Gebruikershandleiding: | Ja |
| Ondersteund audioformaat: | AAC,FLAC,MP3,WAV,WMA |
| Connectiviteitstechnologie: | Bedraad |
| Ethernet LAN: | Nee |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer: | Nee |
| Garantiekaart: | Ja |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: | 1 |
| Stroomverbruik (in standby): | 0.3 W |
| Hoofdtelefoonuitgangen: | 1 |
| Aantal USB-aansluitingen: | 1 |
| 3D: | Nee |
| Ondersteunde grafische resoluties: | 3840 x 2160 |
| Audio (L,R) out: | 6 |
| Ingebouwde audio decoders: | Dolby Digital,Dolby Digital EX,Dolby Digital Plus,Dolby Pro Logic II,Dolby Pro Logic IIx,Dolby TrueHD,DTS,DTS 96/24,DTS Neo:6,DTS-HD Master Audio |
| Digital Living Network Alliance (DLNA) gecertifieerd: | Ja |
| On Screen Display (OSD): | Ja |
| Audio Return Channel (ARC): | Ja |
| Mobile High-Definition Link ( MHL ): | Ja |
| Geschikt voor wifi: | Ja |
| Audio-uitgangskanalen: | 6.2 kanalen |
| Frequentiebereik: | 5 - 100000 Hz |
| Signaal/ruis-verhouding: | 98 dB |
| Audio A/D-converter (ADC): | 24-bit/96kHz |
| D/A-converter: | 24-bit/192kHz |
| HDMI in: | 6 |
| Internet radio: | Ja |
| Ondersteunde frequentiebanden: | AM,FM |
| Aantal voorkeurszenders: | 30 |
| Internet radio services ondersteund: | vTuner |
| Apple docking-compatibiliteit: | Niet ondersteund |
| Digitale audio optische in: | 1 |
| Aantal HDMI-uitgangen: | 1 |
| Versterker: | Ja |
| Afstandsbediening inbegrepen: | Ja |
| Digitale audio-ingang (coax): | 1 |
| Wifi: | Nee |
| AC-ingangsspanning: | 220-230 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 - 60 Hz |
| Stroomverbruik (typisch): | 96 W |
| AirPlay: | Ja |
| Speakers connectiviteit type: | RCA |
| Output impedance: | 4 Ohm |
| Vermogen uitvoer per kanaal (20-20KHz@8 Ohm): | 110 W |
| Inclusief optische drive: | Nee |
| Pre-out-connectiviteit: | Ja |
De radio zender zoekt wel, maar gaad gewwoon door.
Berend vangelder - 25 Mei 2026Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Pioneer VSX-S510 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Kazettás lejátszó Pioneer
10 April 2022
17 April 2022
30 Maart 2022
31 Maart 2022
10 April 2022
8 April 2022
30 Maart 2022
8 April 2022
8 April 2022
2 April 2022
Handleiding Kazettás lejátszó
Nieuwste handleidingen voor Kazettás lejátszó
4 September 2023
25 Augustus 2023
25 Augustus 2023
26 Augustus 2023
26 Augustus 2023
25 Augustus 2023
26 Augustus 2023
25 Augustus 2023
26 Augustus 2023
26 Augustus 2023
