Pioneer VSX-323 Handleiding
Pioneer Kazettás lejátszó VSX-323
Bekijk gratis de handleiding van Pioneer VSX-323 (82 pagina’s), behorend tot de categorie Kazettás lejátszó. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 146 mensen en kreeg gemiddeld 4.6 sterren uit 5 reviews. Heb je een vraag over Pioneer VSX-323 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/82

Handleiding
Ontdek nu de voordelen van online registratie! Registreer uw Pioneer product via
http://www.pioneer.nl - http://www.pioneer.behttp://www.pioneer.eu(of ).
AV Receiver
VSX-423-K/-S
VSX-323-K
Product specificaties
| Merk: | Pioneer |
| Categorie: | Kazettás lejátszó |
| Model: | VSX-323 |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | 7200 g |
| Breedte: | 435 mm |
| Diepte: | 331.5 mm |
| Hoogte: | 168 mm |
| Gebruikershandleiding: | Ja |
| Gebruiksaanwijzing: | Ja |
| Beeldscherm: | LCD |
| Connectiviteitstechnologie: | Bedraad |
| Ethernet LAN: | Nee |
| Garantiekaart: | Ja |
| Composiet video-ingang: | 2 |
| Stroomverbruik (in standby): | 0.45 W |
| Hoofdtelefoonuitgangen: | 1 |
| Aantal USB-aansluitingen: | 1 |
| 3D: | Ja |
| Ingebouwde audio decoders: | Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Pro Logic II, Dolby TrueHD, DTS, DTS 96/24, DTS Neo:6 |
| Audio Return Channel (ARC): | Ja |
| Audio-uitgangskanalen: | 5.1 kanalen |
| Composiet video-uitgang: | 1 |
| Audio A/D-converter (ADC): | 24-bit/96kHz |
| D/A-converter: | 24-bit/192kHz |
| HDMI in: | 4 |
| Ondersteunde frequentiebanden: | AM, FM |
| Aantal voorkeurszenders: | 30 |
| Inclusief RDS tuner: | Ja |
| Apple docking-compatibiliteit: | iPad, iPhone, iPod |
| Digitale audio optische in: | 1 |
| Aantal HDMI-uitgangen: | 1 |
| Diepe kleur support: | Ja |
| X.V. kleur support: | Ja |
| Ontvanger type: | Surround |
| Afstandsbediening inbegrepen: | Ja |
| Digitale audio-ingang (coax): | 1 |
| Wifi: | Nee |
| AC-ingangsspanning: | 220-230 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Stroomverbruik (typisch): | 155 W |
| AirPlay: | Nee |
| Vermogen uitvoer per kanaal (20-20KHz@8 Ohm): | - W |
| Inclusief optische drive: | Nee |
| Vermogen uitvoer per kanaal (1KHz@6 Ohm): | 100 W |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Pioneer VSX-323 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Kazettás lejátszó Pioneer
10 April 2022
17 April 2022
30 Maart 2022
31 Maart 2022
10 April 2022
8 April 2022
30 Maart 2022
8 April 2022
8 April 2022
2 April 2022
Handleiding Kazettás lejátszó
Nieuwste handleidingen voor Kazettás lejátszó
4 September 2023
25 Augustus 2023
25 Augustus 2023
26 Augustus 2023
26 Augustus 2023
25 Augustus 2023
26 Augustus 2023
25 Augustus 2023
26 Augustus 2023
26 Augustus 2023