Pioneer SC-LX501 Handleiding
Pioneer Kazettás lejátszó SC-LX501
Bekijk gratis de handleiding van Pioneer SC-LX501 (136 pagina’s), behorend tot de categorie Kazettás lejátszó. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 19 mensen en kreeg gemiddeld 4.6 sterren uit 9 reviews. Heb je een vraag over Pioneer SC-LX501 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/136

Basic
Manual
Hookup
Step1: Choose your Speaker Layout ......................................3
Step2: Connect the Speakers .................................................9
Step3: Connect the TV .........................................................12
Step4: Connect the AV Components ....................................14
Step5: Multi-zone Connection ...............................................17
Step6: Connect Other Cables ...............................................19
Setup
Step7: Power On & Initial Setup ...........................................20
HDMI Setup ..........................................................................21
Playback
Basic Playback .....................................................................22
Network Functions ................................................................23
Others ...................................................................................25
Part Names
Front Panel ...........................................................................28
Display ..................................................................................29
Rear Panel ............................................................................30
Remote Controller ................................................................31
This manual includes information needed when starting up and also
instructions for frequently used operations. The "Advanced Manual" is
available on the internet with details about the playback features/
listening modes/settings details, specifications, and troubleshooting.
The Advanced Manual is created in a format that makes it easy to read
on a PC or Smartphone.
http://www.pioneer-audiovisual.com/manual/sclx501/adv/en.html
Advanced Manual found here
SC-LX501
>Before start>Hookup>Setup>Playback>Part Names
AV RECEIVER
RECEPTEUR AV
En
Fr
Product specificaties
| Merk: | Pioneer |
| Categorie: | Kazettás lejátszó |
| Model: | SC-LX501 |
| Kleur van het product: | Zilver |
| Gewicht: | 12000 g |
| Breedte: | 435 mm |
| Diepte: | 395 mm |
| Hoogte: | 185 mm |
| Bluetooth: | Ja |
| Bluetooth-versie: | 4.1 |
| Bluetooth-profielen: | A2DP,AVRCP |
| Ondersteund audioformaat: | AIFF,ALAC,DSD,FLAC,WAV |
| Type aansluitplug: | 3,5 mm |
| Connectiviteitstechnologie: | Bedraad en draadloos |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Ondersteunde video-modi: | 1080p,2160p |
| Meegeleverde kabels: | AC |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer: | Nee |
| Composiet video-ingang: | 2 |
| Componentingang video (YPbPr/YCbCr): | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: | 1 |
| Stroomverbruik (in standby): | 0.2 W |
| Hoofdtelefoonuitgangen: | 1 |
| Aantal USB-aansluitingen: | 1 |
| RS-232 port: | 1 |
| 3D: | Ja |
| Remote (IR) ingang: | 1 |
| Ingebouwde audio decoders: | DTS 96/24,DTS Neo:X,DTS-ES,DTS-HD,DTS-HD HR,DTS-HD Master Audio,Dolby Digital Plus,Dolby Surround,Dolby TrueHD |
| Equalizer-instellingen: | Ja |
| Audio Return Channel (ARC): | Ja |
| Video upscaling: | Ja |
| Audio-uitgangskanalen: | 7.2 kanalen |
| Remote (IR) uitgang: | 1 |
| D/A-converter: | 32-bit/384kHz |
| HDMI in: | 7 |
| Internet radio: | Ja |
| Ondersteunde frequentiebanden: | AM,FM |
| Aantal voorkeurszenders: | 40 |
| Internet radio services ondersteund: | Spotify,TuneIn |
| FM antenne: | Ja |
| 12V trigger: | Ja |
| Apple docking-compatibiliteit: | Niet ondersteund |
| Digitale audio optische in: | 2 |
| Aantal HDMI-uitgangen: | 2 |
| Versterker: | Ja |
| AM antenne: | Ja |
| Diepe kleur support: | Ja |
| X.V. kleur support: | Ja |
| Ontvanger type: | Surround |
| Afstandsbediening inbegrepen: | Ja |
| Digitale audio-ingang (coax): | 1 |
| Surround modes hoeveelheid: | 12 |
| Wifi: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 220-230 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 - 60 Hz |
| Stroomverbruik (typisch): | 250 W |
| Batterijen inbegrepen: | Ja |
| Slaaptimer: | Ja |
| AirPlay: | Ja |
| Speakers connectiviteit type: | Poolklem |
| Dynamisch vermogen uitvoer per kanaal(4 Ohm): | 270 W |
| Vermogen uitvoer per kanaal (20-20KHz@8 Ohm): | - W |
| Vermogen uitvoer per kanaal (1KHz@8 Ohm): | 160 W |
| FM antenna ports aantal: | 2 |
| Inclusief optische drive: | Nee |
| Afstandsbediening uit: | 1 |
| 12V trigger ports aantal: | 2 |
| Graphical user interface (GUI): | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Pioneer SC-LX501 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Kazettás lejátszó Pioneer
10 April 2022
17 April 2022
30 Maart 2022
31 Maart 2022
10 April 2022
8 April 2022
30 Maart 2022
8 April 2022
8 April 2022
2 April 2022
Handleiding Kazettás lejátszó
Nieuwste handleidingen voor Kazettás lejátszó
4 September 2023
25 Augustus 2023
25 Augustus 2023
26 Augustus 2023
26 Augustus 2023
25 Augustus 2023
26 Augustus 2023
25 Augustus 2023
26 Augustus 2023
26 Augustus 2023