Pioneer SC-LX701 Handleiding
Pioneer Kazettás lejátszó SC-LX701
Bekijk gratis de handleiding van Pioneer SC-LX701 (108 pagina’s), behorend tot de categorie Kazettás lejátszó. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 39 mensen en kreeg gemiddeld 4.2 sterren uit 3 reviews. Heb je een vraag over Pioneer SC-LX701 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/108

Manuale
di Base
Collegamento
Passaggio 1: Disposizione diffusori ........................................3
Passaggio 2: Collegamento dei diffusori ..............................10
Passaggio 3: Collegare il televisore .....................................12
Passaggio 4: Collegamento dei componenti AV ................... 14
Passaggio 5: Collegamento Multi-zona ................................18
Passaggio 6: Collegare gli altri cavi ......................................21
Setup
Passaggio 7: Accensione e Initial Setup ..............................22
Setup HDMI .......................................................................... 23
Riproduzione
Riproduzione base ................................................................ 24
Funzioni di rete .....................................................................25
Altri .......................................................................................27
Nome dei componenti
Pannello frontale ...................................................................30
Pannello posteriore ...............................................................31
Telecomando ........................................................................ 33
Display ..................................................................................33
Questo manuale comprende le informazioni necessarie per l'avvio ed
anche istruzioni per operazioni frequenti. Su Internet è disponibile il
"Manuale Avanzato" con informazioni su funzionalità di riproduzione/
modalità di ascolto/impostazioni, caratteristiche tecniche, e risoluzione
dei problemi. Il Manuale Avanzato è stato creato in un formato facile da
leggere su PC o smartphone.
http://www.pioneer-audiovisual.com/manual/sclx801701/adv/it.html
Manuale Avanzato qui presente
>Prima di iniziare>Collegamento>Setup>Riproduzione>Nome dei componenti
It
De
Nl
SC-LX801
SC-LX701
AV RECEIVER
Product specificaties
| Merk: | Pioneer |
| Categorie: | Kazettás lejátszó |
| Model: | SC-LX701 |
| Kleur van het product: | Zilver |
| Gewicht: | 15300 g |
| Breedte: | 435 mm |
| Diepte: | 441 mm |
| Hoogte: | 185 mm |
| Bluetooth: | Ja |
| Bluetooth-versie: | 4.1 |
| Bluetooth-profielen: | A2DP,AVRCP |
| Ondersteund audioformaat: | AAC,AIFF,ALAC,DSD,FLAC,MP3,WAV,WMA |
| Type aansluitplug: | 3,5 mm |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Ondersteunde video-modi: | 1080p,2160p |
| Meegeleverde kabels: | AC |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer: | Nee |
| Composiet video-ingang: | 2 |
| Componentingang video (YPbPr/YCbCr): | 2 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: | 1 |
| Stroomverbruik (in standby): | 0.15 W |
| Hoofdtelefoonuitgangen: | 1 |
| Aantal USB-aansluitingen: | 1 |
| RS-232 port: | 1 |
| 3D: | Ja |
| Remote (IR) ingang: | 2 |
| Ingebouwde audio decoders: | DTS 96/24,DTS-ES,DTS-HD,DTS-HD HR,DTS-HD Master Audio,Dolby Digital Plus,Dolby Surround,Dolby TrueHD |
| Equalizer-instellingen: | Ja |
| Audio Return Channel (ARC): | Ja |
| Mobile High-Definition Link ( MHL ): | Ja |
| Video upscaling: | Ja |
| Audio-uitgangskanalen: | 9.2 kanalen |
| Frequentiebereik: | 20 - 20000 Hz |
| Remote (IR) uitgang: | 1 |
| HDMI in: | 8 |
| Ondersteunde frequentiebanden: | AM,FM |
| Aantal voorkeurszenders: | 40 |
| Internet radio services ondersteund: | Pandora,TuneIn |
| FM antenne: | Ja |
| 12V trigger: | Ja |
| Apple docking-compatibiliteit: | Niet ondersteund |
| Digitale audio optische in: | 3 |
| Aantal HDMI-uitgangen: | 2 |
| Versterker: | Ja |
| AM antenne: | Ja |
| Diepe kleur support: | Ja |
| X.V. kleur support: | Ja |
| Afneembaar netsnoer: | Ja |
| Ontvanger type: | Surround |
| Afstandsbediening inbegrepen: | Ja |
| Digitale audio-ingang (coax): | 2 |
| Wifi: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 220-230 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 - 60 Hz |
| Stroomverbruik (typisch): | 310 W |
| Batterijen inbegrepen: | Ja |
| Slaaptimer: | Ja |
| AirPlay: | Ja |
| Phono ingang (RCA): | 1 |
| Speakers connectiviteit type: | Poolklem |
| Dynamisch vermogen uitvoer per kanaal(4 Ohm): | 220 W |
| Vermogen uitvoer per kanaal (20-20KHz@8 Ohm): | - W |
| Vermogen uitvoer per kanaal (1KHz@8 Ohm): | 135 W |
| Inclusief optische drive: | Nee |
| Vermogen uitvoer per kanaal (1KHz@6 Ohm): | 185 W |
| 12V trigger ports aantal: | 1 |
| Graphical user interface (GUI): | Ja |
| Multichannel audio uitgang type: | Eindstations |
| Bi-amping: | Ja |
| Ondersteuning 4Ω luidspreker: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Pioneer SC-LX701 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Kazettás lejátszó Pioneer
10 April 2022
17 April 2022
30 Maart 2022
31 Maart 2022
10 April 2022
8 April 2022
30 Maart 2022
8 April 2022
8 April 2022
2 April 2022
Handleiding Kazettás lejátszó
Nieuwste handleidingen voor Kazettás lejátszó
4 September 2023
25 Augustus 2023
25 Augustus 2023
26 Augustus 2023
26 Augustus 2023
25 Augustus 2023
26 Augustus 2023
25 Augustus 2023
26 Augustus 2023
26 Augustus 2023