Pioneer VSX-828 Handleiding
Pioneer Kazettás lejátszó VSX-828
Bekijk gratis de handleiding van Pioneer VSX-828 (73 pagina’s), behorend tot de categorie Kazettás lejátszó. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 21 mensen en kreeg gemiddeld 4.8 sterren uit 4 reviews. Heb je een vraag over Pioneer VSX-828 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/73
Product specificaties
| Merk: | Pioneer |
| Categorie: | Kazettás lejátszó |
| Model: | VSX-828 |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | 9200 g |
| Breedte: | 435 mm |
| Diepte: | 342.5 mm |
| Hoogte: | 168 mm |
| Beeldscherm: | LCD |
| Ondersteund audioformaat: | AAC,AIFF,FLAC,MP3,WAV |
| Type aansluitplug: | 3,5 mm |
| Connectiviteitstechnologie: | Bedraad |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer: | Nee |
| Composiet video-ingang: | 3 |
| Componentingang video (YPbPr/YCbCr): | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: | 1 |
| Stroomverbruik (in standby): | 0.1 W |
| Hoofdtelefoonuitgangen: | 1 |
| Aantal USB-aansluitingen: | 1 |
| Ingang stroom: | Ja |
| 3D: | Ja |
| Ingebouwde audio decoders: | Dolby Digital,Dolby Digital EX,Dolby Digital Plus,Dolby Pro Logic II,Dolby Pro Logic IIx,Dolby Pro Logic IIz,Dolby TrueHD,DTS,DTS 96/24,DTS Neo:6,DTS-ES,DTS-HD Master Audio |
| Digital Living Network Alliance (DLNA) gecertifieerd: | Ja |
| Equalizer-instellingen: | Ja |
| On Screen Display (OSD): | Ja |
| Audio Return Channel (ARC): | Ja |
| Video upscaling: | Ja |
| Audio-uitgangskanalen: | 7.1 kanalen |
| Composiet video-uitgang: | 1 |
| Audio A/D-converter (ADC): | 24-bit/96kHz |
| D/A-converter: | 24-bit/192kHz |
| HDMI in: | 6 |
| Internet radio: | Ja |
| Ondersteunde frequentiebanden: | AM,FM |
| Aantal voorkeurszenders: | 30 |
| Apple docking-compatibiliteit: | iPad,iPhone,iPod |
| Digitale audio optische in: | 1 |
| Aantal HDMI-uitgangen: | 1 |
| Diepe kleur support: | Ja |
| X.V. kleur support: | Ja |
| Ontvanger type: | Surround |
| Afstandsbediening inbegrepen: | Ja |
| Digitale audio-ingang (coax): | 1 |
| Wifi: | Nee |
| AC-ingangsspanning: | 220-230 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Stroomverbruik (typisch): | 520 W |
| AirPlay: | Ja |
| Vermogen uitvoer per kanaal (20-20KHz@8 Ohm): | - W |
| Inclusief optische drive: | Nee |
| Vermogen uitvoer per kanaal (1KHz@6 Ohm): | 130 W |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Pioneer VSX-828 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Kazettás lejátszó Pioneer
10 April 2022
17 April 2022
30 Maart 2022
31 Maart 2022
10 April 2022
8 April 2022
30 Maart 2022
8 April 2022
8 April 2022
2 April 2022
Handleiding Kazettás lejátszó
Nieuwste handleidingen voor Kazettás lejátszó
4 September 2023
25 Augustus 2023
25 Augustus 2023
26 Augustus 2023
26 Augustus 2023
25 Augustus 2023
26 Augustus 2023
25 Augustus 2023
26 Augustus 2023
26 Augustus 2023
