Perixx Periduo-606 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Perixx Periduo-606 (38 pagina's) in de categorie Toetsenbord. Deze handleiding was nuttig voor 29 mensen en is beoordeeld door 5 gebruikers met een gemiddelde van 4.3 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
38
Downloads
1.469
Product specificaties
| Merk: | Perixx |
| Categorie: | Toetsenbord |
| Model: | Periduo-606 |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Ingebouwd display: | Nee |
| Vormfactor: | Rechtshandig |
| Frequentieband: | 2.4 GHz |
| Type stroombron: | Batterij/Accu |
| Ondersteunt Windows: | Ja |
| Ergonomisch ontwerp: | Ja |
| Aanbevolen gebruik: | Universeel |
| Aansluitbereik: | 10 m |
| Backlight: | Nee |
| Aantal knoppen: | 5 |
| Aansluiting: | RF Draadloos |
| Numeriek toetsenblok: | Nee |
| Inclusief muis: | Ja |
| Aanwijsapparaat: | Scrollwiel |
| Windows-toetsen: | Ja |
| Oppervlakte kleur: | Monochromatisch |
| Scroll type: | Wiel |
| Bewegingsresolutie: | 1600 DPI |
| Meegeleverde ontvanger: | Ja |
| Soort knoppen: | Drukknoppen |
| Scroll: | Ja |
| Polssteun: | Ja |
| Wireless ontvanger interface: | USB Type-A |
| Toetsenbord toetsschakelaar: | Semi-mechanische sleutelschakelaar |
| Toetsenbord formaat: | Mini |
| Stijl toetsenbord: | Gebogen |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH): | 351 x 227 x 65 mm |
| Aantal producten inbegrepen: | - stuk(s) |
| Aanpasbare keyboard hoogte: | Ja |
| Afmetingen muis (BxDxH): | 67 x 114.3 x 58 mm |
| Multimediatoetsen: | Ja |
| Gewicht muis: | 145 g |
Handleiding Toetsenbord Perixx
8 Januari 2025
19 November 2024
19 November 2024
19 November 2024
19 November 2024
Handleiding Toetsenbord
Nieuwste handleidingen voor Toetsenbord
27 Mei 2026
27 Mei 2026
21 Mei 2026
12 Mei 2026