Perixx PERIDUO-710 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Perixx PERIDUO-710 (1 pagina's) in de categorie Toetsenbord. Deze handleiding was nuttig voor 24 mensen en is beoordeeld door 2 gebruikers met een gemiddelde van 4.0 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
1.5 MB
Aantal pagina's
1
Downloads
388
Product specificaties
| Merk: | Perixx |
| Categorie: | Toetsenbord |
| Model: | PERIDUO-710 |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | 806 g |
| Gebruiksaanwijzing: | Ja |
| Aan/uitschakelaar: | Ja |
| Vormfactor: | Ambidextrous |
| Connectiviteitstechnologie: | Draadloos |
| Frequentieband: | 2.4 GHz |
| Type stroombron: | Batterij/Accu |
| Vingerafdruklezer: | Nee |
| Bedoeld voor: | Pc/server |
| Plug and play: | Ja |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: | 128-bit AES |
| Ondersteunt Windows: | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows XP |
| Aanbevolen gebruik: | Thuis |
| Backlight: | Nee |
| Aantal knoppen: | 2 |
| Aansluiting: | RF Draadloos |
| USB-hub: | Nee |
| Numeriek toetsenblok: | Ja |
| Inclusief muis: | Ja |
| Aanwijsapparaat: | Nee |
| Windows-toetsen: | Ja |
| Scroll type: | Wiel |
| Bewegingsresolutie: | 1000 DPI |
| Toetsenbordindeling: | QWERTY |
| Meegeleverde ontvanger: | Ja |
| Soort knoppen: | Drukknoppen |
| Bewegingsdetectietechnologie: | Optisch |
| Scroll: | Ja |
| Polssteun: | Nee |
| Aantal scroll wheels: | 1 |
| Scroll richtingen: | Verticaal |
| Toetsenbord toetsschakelaar: | Membraan keyswitch |
| Toetsenbord formaat: | Volledige grootte (100%) |
| Stijl toetsenbord: | Gebogen |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH): | 390 x 142 x 25 mm |
| Batterijen inbegrepen: | Ja |
| Aantal producten inbegrepen: | 1 stuk(s) |
| Afmetingen muis (BxDxH): | 114 x 62 x 28 mm |
| Keyboard batterij type: | AA |
| Aantal batterijen (keyboard): | 2 |
| Muis batterij type: | AAA |
| Aantal batterijen (muis): | 2 |
| Unifying receiver: | Ja |
Handleiding Toetsenbord Perixx
8 Januari 2025
19 November 2024
19 November 2024
19 November 2024
19 November 2024
Handleiding Toetsenbord
Nieuwste handleidingen voor Toetsenbord
27 Mei 2026
27 Mei 2026
21 Mei 2026
12 Mei 2026