Perixx Periboard-706 PLUS Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Perixx Periboard-706 PLUS (23 pagina's) in de categorie Toetsenbord. Deze handleiding was nuttig voor 33 mensen en is beoordeeld door 5 gebruikers met een gemiddelde van 4.7 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
2.7 MB
Aantal pagina's
23
Downloads
1.602
Product specificaties
| Merk: | Perixx |
| Categorie: | Toetsenbord |
| Model: | Periboard-706 PLUS |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gebruikershandleiding: | Ja |
| Frequentieband: | 2.4 GHz |
| Type stroombron: | Batterij/Accu |
| Aantal toetsen, toetsenbord: | 87 |
| Certificering: | CE, FCC |
| Ondersteunt Windows: | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows XP |
| Aanbevolen gebruik: | Universeel |
| Aansluitbereik: | 10 m |
| Temperatuur bij opslag: | -20 - 60 °C |
| Backlight: | Nee |
| Aansluiting: | USB |
| Sneltoetsen: | Ja |
| Numeriek toetsenblok: | Nee |
| Inclusief muis: | Nee |
| Aanwijsapparaat: | Trackball |
| Windows-toetsen: | Ja |
| Toetsenbordindeling: | QWERTZ |
| Meegeleverde ontvanger: | Ja |
| Wireless ontvanger interface: | USB Type-A |
| Toetsenbord toetsschakelaar: | Membraan keyswitch |
| Toetsenbord formaat: | Mini |
| Stijl toetsenbord: | Recht |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH): | 315 x 147 x 26 mm |
| Gewicht toetsenbord: | 403 g |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | -5 - 45 °C |
| Aantal producten inbegrepen: | 1 stuk(s) |
| Taal toetsenbord: | Engels |
| Multimediatoetsen: | Ja |
| Keyboard batterij type: | AAA |
| Aantal batterijen (keyboard): | 2 |
| Levensduur toetsenbordtoetsen: | 10 miljoen tekens |
| Aantal hot keys: | 12 |
Handleiding Toetsenbord Perixx
8 Januari 2025
19 November 2024
19 November 2024
19 November 2024
19 November 2024
Handleiding Toetsenbord
Nieuwste handleidingen voor Toetsenbord
27 Mei 2026
27 Mei 2026
21 Mei 2026
12 Mei 2026