Perixx PERIBOARD-523 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Perixx PERIBOARD-523 (13 pagina's) in de categorie Toetsenbord. Deze handleiding was nuttig voor 45 mensen en is beoordeeld door 4 gebruikers met een gemiddelde van 4.3 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
1.9 MB
Aantal pagina's
13
Downloads
515
Product specificaties
| Merk: | Perixx |
| Categorie: | Toetsenbord |
| Model: | PERIBOARD-523 |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Snoerlengte: | 1.8 m |
| Internationale veiligheidscode (IP): | IP58 |
| Connectiviteitstechnologie: | Bedraad |
| Type stroombron: | USB |
| Vingerafdruklezer: | Nee |
| Certificering: | CE, FCC |
| Materiaal: | ABS kunststof |
| Bedoeld voor: | Universeel |
| Aanbevolen gebruik: | Universeel |
| Temperatuur bij opslag: | -15 - 60 °C |
| Veiligheidsfunties: | Waterbestendig |
| Backlight: | Nee |
| Aansluiting: | USB |
| USB-hub: | Nee |
| Numeriek toetsenblok: | Ja |
| Stroomverbruik: | 100 mA |
| Inclusief muis: | Nee |
| Aanwijsapparaat: | Nee |
| Oppervlakte kleur: | Monochromatisch |
| Operating voltage: | 5.25 V |
| Polssteun: | Nee |
| Toetsenbord toetsschakelaar: | Membraan keyswitch |
| Toetsenbord formaat: | Volledige grootte (100%) |
| Stijl toetsenbord: | Recht |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH): | 441 x 143 x 35 mm |
| Gewicht toetsenbord: | 590 g |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | 0 - 40 °C |
| Aantal producten inbegrepen: | 1 stuk(s) |
| Levensduur toetsenbordtoetsen: | 10000000 miljoen tekens |
Handleiding Toetsenbord Perixx
19 November 2024
19 November 2024
19 November 2024
19 November 2024
19 November 2024
Handleiding Toetsenbord
Nieuwste handleidingen voor Toetsenbord
27 Mei 2026
27 Mei 2026
21 Mei 2026
12 Mei 2026