Perixx Periboard-426 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Perixx Periboard-426 (30 pagina's) in de categorie Toetsenbord. Deze handleiding was nuttig voor 10 mensen en is beoordeeld door 4 gebruikers met een gemiddelde van 5.0 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
2.1 MB
Aantal pagina's
30
Downloads
1.354
Product specificaties
| Merk: | Perixx |
| Categorie: | Toetsenbord |
| Model: | Periboard-426 |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Snoerlengte: | 1.5 m |
| Gebruikershandleiding: | Ja |
| Type stroombron: | USB |
| Materiaal: | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) |
| Ondersteunt Windows: | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows XP |
| Aanbevolen gebruik: | Universeel |
| Backlight: | Nee |
| Aansluiting: | USB |
| Sneltoetsen: | Ja |
| Numeriek toetsenblok: | Nee |
| Inclusief muis: | Nee |
| Aanwijsapparaat: | Nee |
| Windows-toetsen: | Ja |
| Toetsenbordindeling: | QWERTY |
| Toetsenbord toetsschakelaar: | Membraan keyswitch |
| Toetsenbord formaat: | Mini |
| Stijl toetsenbord: | Recht |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH): | 276 x 138 x 14 mm |
| Gewicht toetsenbord: | 380 g |
| Aantal producten inbegrepen: | 1 stuk(s) |
| Taal toetsenbord: | Engels |
| Toetsprofiel van computertoetsenbord: | Low-profile |
Handleiding Toetsenbord Perixx
8 Januari 2025
19 November 2024
19 November 2024
19 November 2024
19 November 2024
Handleiding Toetsenbord
Nieuwste handleidingen voor Toetsenbord
27 Mei 2026
27 Mei 2026
21 Mei 2026
12 Mei 2026