Perixx PERIBOARD-320 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Perixx PERIBOARD-320 (80 pagina's) in de categorie Toetsenbord. Deze handleiding was nuttig voor 37 mensen en is beoordeeld door 4 gebruikers met een gemiddelde van 4.3 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
11.1 MB
Aantal pagina's
80
Downloads
1.165
Product specificaties
| Merk: | Perixx |
| Categorie: | Toetsenbord |
| Model: | PERIBOARD-320 |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Snoerlengte: | 1.5 m |
| LED-indicatoren: | Ja |
| Type stroombron: | AC |
| Aantal toetsen, toetsenbord: | 104 |
| Certificering: | CE, FCC |
| Materiaal: | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) |
| Ondersteunt Windows: | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Aanbevolen gebruik: | Kantoor |
| Temperatuur bij opslag: | -15 - 60 °C |
| Aansluiting: | USB |
| Numeriek toetsenblok: | Ja |
| Stroomverbruik: | 180 mA |
| Inclusief muis: | Nee |
| Aanwijsapparaat: | Trackball + muisknoppen |
| Polssteun: | Nee |
| Toetsenbord toetsschakelaar: | Membraan keyswitch |
| Toetsenbord formaat: | Volledige grootte (100%) |
| Stijl toetsenbord: | Recht |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH): | 398 x 145 x 35 mm |
| Gewicht toetsenbord: | 580 g |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | 0 - 40 °C |
| Levensduur toetsenbordtoetsen: | 10 miljoen tekens |
Handleiding Toetsenbord Perixx
8 Januari 2025
19 November 2024
19 November 2024
19 November 2024
19 November 2024
Handleiding Toetsenbord
Nieuwste handleidingen voor Toetsenbord
27 Mei 2026
27 Mei 2026
21 Mei 2026
12 Mei 2026