Perixx PERIDUO-212 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Perixx PERIDUO-212 (28 pagina's) in de categorie Toetsenbord. Deze handleiding was nuttig voor 13 mensen en is beoordeeld door 9 gebruikers met een gemiddelde van 5.0 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
2.8 MB
Aantal pagina's
28
Downloads
973
Product specificaties
| Merk: | Perixx |
| Categorie: | Toetsenbord |
| Model: | PERIDUO-212 |
| Kleur van het product: | Black, Red |
| Gewicht: | 421 g |
| Snoerlengte: | 1.8 m |
| LED-indicatoren: | Ja |
| Gebruiksaanwijzing: | Ja |
| Vormfactor: | Ambidextrous |
| Connectiviteitstechnologie: | Bedraad |
| Type stroombron: | USB |
| Vingerafdruklezer: | Nee |
| Materiaal: | Polystyrene, Rubber, Silicone |
| Bedoeld voor: | Universeel |
| Plug and play: | Ja |
| Ondersteunt Windows: | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows XP |
| Aanbevolen gebruik: | Kantoor |
| Backlight: | Nee |
| Aantal knoppen: | 3 |
| Aansluiting: | USB |
| USB-hub: | Nee |
| Numeriek toetsenblok: | Nee |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem: | Ja |
| Mac-compatibiliteit: | Ja |
| Stroomverbruik: | 30 mA |
| Inclusief muis: | Ja |
| Aanwijsapparaat: | Nee |
| Windows-toetsen: | Ja |
| Ondersteunt Linux: | Ja |
| Scroll type: | Wiel |
| Bewegingsresolutie: | 1000 DPI |
| Toetsenbordindeling: | QWERTZ |
| Operating voltage: | 5.25 V |
| Soort knoppen: | Drukknoppen |
| Bewegingsdetectietechnologie: | Optisch |
| Scroll: | Ja |
| Polssteun: | Nee |
| Aantal scroll wheels: | 1 |
| Scroll richtingen: | Verticaal |
| Toetsenbord toetsschakelaar: | Membraan keyswitch |
| Toetsenbord formaat: | Mini |
| Stijl toetsenbord: | Recht |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH): | 291 x 138 x 19 mm |
| Gewicht toetsenbord: | 340 g |
| Aantal producten inbegrepen: | 1 stuk(s) |
| Taal toetsenbord: | Duits |
| Afmetingen muis (BxDxH): | 62 x 104 x 34 mm |
| Multimediatoetsen: | Ja |
| Anti- slip grondvlak: | Ja |
| Gewicht muis: | 81 g |
| Lengte muiskabel: | 1.8 m |
Handleiding Toetsenbord Perixx
8 Januari 2025
19 November 2024
19 November 2024
19 November 2024
19 November 2024
Handleiding Toetsenbord
Nieuwste handleidingen voor Toetsenbord
27 Mei 2026
27 Mei 2026
21 Mei 2026
12 Mei 2026