Mikrotik CRS510-8XS-2XQ-IN Handleiding
Mikrotik Niet gecategoriseerd CRS510-8XS-2XQ-IN
Bekijk gratis de handleiding van Mikrotik CRS510-8XS-2XQ-IN (23 pagina’s), behorend tot de categorie Niet gecategoriseerd. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 83 mensen en kreeg gemiddeld 4.3 sterren uit 4 reviews. Heb je een vraag over Mikrotik CRS510-8XS-2XQ-IN of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/23

EN - English -Quick Guide:
This Quick Guide covers the model: CRS510-8XS-2XQ-IN.
This is a network device. You can find the product model name on the case label (ID).
Please visit the user manual page on for the full, latest user manual. Or scan the QR code with your mobile phone.https://mt.lv/um
The most relevant technical specifications for this product can be found on the last page of this Quick Guide.
Technical specifications, Full EU Declaration of Conformity, brochures, and more info about products at https://mikrotik.com/products
Configuration manual for software in your language with additional information can be found athttps://mt.lv/help
MikroTik devices are for professional use. If you do not have qualifications please seek a consultanthttps://mikrotik.com/consultants
This device needs to be upgraded to RouterOS v7.13.4 or the latest version to ensure compliance with local authority regulations!
It is the end users' responsibility to follow local country regulations. All MikroTik devices must be professionally installed.
Product specificaties
| Merk: | Mikrotik |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | CRS510-8XS-2XQ-IN |
| Kleur van het product: | Wit |
| Stroombron: | AC/DC |
| Internationale veiligheidscode (IP): | IP20 |
| Frequentie van processor: | 650 MHz |
| Processormodel: | Qualcomm Atheros QCA9531 |
| Inclusief besturingssysteem: | RouterOS |
| Vermogensverbruik (max): | 45 W |
| DC voltage input: | 36 - 57 V |
| Certificering: | CE, EAC |
| Intern geheugen: | 128 MB |
| Duurzaamheidscertificaten: | RoHS |
| Type processor: | Ja |
| Ingangsspanning: | 36 - 57 V |
| Netwerkstandaard: | IEEE 802.3bt |
| Aantal ventilatoren: | 2 ventilator(en) |
| Processorfabrikant: | Qualcomm |
| Reset button: | Ja |
| Flash memory: | 32 MB |
| Mean time between failures (MTBF): | 200000 uur |
| Power over Ethernet (PoE): | Ja |
| Switchingcapaciteit: | - Gbit/s |
| MAC-adrestabel: | - entries |
| 10G support: | Ja |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: | 1 |
| Console port: | RJ-45 |
| Switch-laag: | L3 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: | Fast Ethernet (10/100) |
| AC-ingangsspanning: | 100 - 240 V |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | -40 - 70 °C |
| Hoeveelheid Power over Ethernet (PoE) ports: | 1 |
| Stroom via Ethernet (PoE): | 57 V |
| Aantal SFP28-poorten: | 8 |
| Aantal QSFP28-poorten: | 2 |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Mikrotik CRS510-8XS-2XQ-IN stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Niet gecategoriseerd Mikrotik
13 Maart 2026
10 Maart 2026
8 Januari 2026
7 Januari 2026
6 Januari 2026
6 Januari 2026
6 Januari 2026
24 December 2025
23 December 2025
22 December 2025
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026