Mikrotik Chateau LTE18 ax Handleiding
Mikrotik Niet gecategoriseerd Chateau LTE18 ax
Bekijk gratis de handleiding van Mikrotik Chateau LTE18 ax (27 pagina’s), behorend tot de categorie Niet gecategoriseerd. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 106 mensen en kreeg gemiddeld 4.7 sterren uit 9 reviews. Heb je een vraag over Mikrotik Chateau LTE18 ax of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/27

EN - English -Quick Guide:
This Quick Guide covers the model: S53UG+5HaxD2HaxD-TC&EG18-EA.
This is a wireless network device. You can find the product model name on the case label (ID).
Please visit the user manual page on for the full up-to-date user manual. Or scan the QR code with your mobile phone.https://mt.lv/um
The most relevant technical specifications for this product can be found on the last page of this Quick Guide.
Technical specifications, brochures, and more info about products are at https://mikrotik.com/products
Configuration manual for software in your language with additional information can be found athttps://mt.lv/help
If you need help with configuration, please seek a consultanthttps://mikrotik.com/consultants
This device needs to be upgraded to RouterOS v7.7 or the latest stable version, to ensure compliance with local authority regulations!
It is the end users' responsibility to follow local country regulations, including operation within legal frequency channels, output power, cabling
requirements, and Dynamic Frequency Selection (DFS) requirements. All MikroTik radio devices must be installed according to instructions.
Product specificaties
| Merk: | Mikrotik |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | Chateau LTE18 ax |
| Kleur van het product: | Wit |
| Breedte: | 240 mm |
| Diepte: | 156 mm |
| Hoogte: | 44 mm |
| Frequentie van processor: | 864 MHz |
| Aantal processorkernen: | 4 |
| SIM card type: | MicroSIM |
| 4G standaard: | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Wi-Fi-standaarden: | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Generatie mobiel internet: | 4G |
| USB-poort: | Ja |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Type stroombron: | DC |
| Meegeleverde kabels: | UTP |
| SMS: | Ja |
| Inclusief AC-adapter: | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten: | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: | 4 |
| Certificering: | CE, EAC |
| Aansluiting voor netstroomadapter: | Ja |
| Intern geheugen: | 128 MB |
| 4G frequentie ondersteund: | 700,800,850,900,1800,2100,2300,2500,2600 MHz |
| Duurzaamheidscertificaten: | RoHS |
| Type processor: | Ja |
| SIM-kaartsleuf: | Ja |
| 3G/4G USB modem compatibiliteit: | Ja |
| Wifi-band: | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Wifi-standaard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (max): | 1200 Mbit/s |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (eerste band): | 574 Mbit/s |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (tweede band): | 1200 Mbit/s |
| Interfacetype Ethernet LAN: | Ethernet |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: | 2500 Mbit/s |
| Bekabelingstechnologie: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Netwerkstandaard: | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Antennas quantity: | 2 |
| Antenne versterkingsniveau (max): | 6 dBi |
| GSM bands ondersteund: | 850,900,1800,2100 MHz |
| Reset button: | Ja |
| Externe adapter: | Ja |
| Ethernet WAN: | Ja |
| Spanning: | 12 - 28 V |
| Flash memory: | 128 MB |
| Ophangsysteem voor aan de muur: | Ja |
| Quality of Service (QoS): | Ja |
| Type WAN-aansluiting: | RJ-45 |
| Stroomverbruik (typisch): | 16 W |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | -40 - 65 °C |
| Type product: | Router om neer te zetten |
| Antenne-ontwerp: | Extern |
| RAM-capaciteit (Wi-Fi-punt): | 1000 MB |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Mikrotik Chateau LTE18 ax stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Niet gecategoriseerd Mikrotik
13 Maart 2026
10 Maart 2026
8 Januari 2026
7 Januari 2026
6 Januari 2026
6 Januari 2026
6 Januari 2026
24 December 2025
23 December 2025
22 December 2025
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026