Mikrotik CRS312-4C+8XG-RM Handleiding
Mikrotik Niet gecategoriseerd CRS312-4C+8XG-RM
Bekijk gratis de handleiding van Mikrotik CRS312-4C+8XG-RM (39 pagina’s), behorend tot de categorie Niet gecategoriseerd. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 41 mensen en kreeg gemiddeld 4.8 sterren uit 3 reviews. Heb je een vraag over Mikrotik CRS312-4C+8XG-RM of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/39

EN - English -Quick Guide:
This Quick Guide covers the model: CRS312-4C+8XG-RM.
This is Network Device. You can find the product model name on the case label (ID).
Please visit the user manual page onfor the full up to date user manual. Or scan the QR code with your mobile phone.https://mt.lv/um
Technical specifications, Full EU Declaration of Conformity, brochures, and more info about products athttps://mikrotik.com/products
The most important technical specifications for this product can be found on the last page of this Quick Guide.
Configuration manual for software in your language with additional information can be found athttps://mt.lv/help
MikroTik devices are for professional use. If you do not have qualifications please seek a consultanthttps://mikrotik.com/consultants
This device needs to be upgraded to RouterOS v7.10.1 or the latest version to ensure compliance with local authority regulations!
It is the end users responsibility to follow local country regulation. All MikroTik devices must be professionally installed
Product specificaties
| Merk: | Mikrotik |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | CRS312-4C+8XG-RM |
| Kleur van het product: | Wit |
| Breedte: | 443 mm |
| Diepte: | 183 mm |
| Hoogte: | 44 mm |
| LED-indicatoren: | Ja |
| Vormfactor: | 1U |
| Meegeleverde kabels: | AC |
| Aantal USB 2.0-poorten: | 1 |
| Vermogensverbruik (max): | 60 W |
| Intern geheugen: | 64 MB |
| Rack-montage: | Ja |
| Redundante voeding: | Ja |
| Flash memory: | 16 MB |
| Vermogenstoevoer inclusief: | Ja |
| Power over Ethernet (PoE): | Nee |
| Switchingcapaciteit: | 240 Gbit/s |
| MAC-adrestabel: | - entries |
| 10G support: | Ja |
| Switch type: | Managed |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: | 8 |
| Fast Ethernet (koperen) ports kwantiteit: | 1 |
| Console port: | RJ-45 |
| Netstekker: | AC-in-aansluiting |
| Switch-laag: | L3 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: | 10G Ethernet (100/1000/10000) |
| Throughput: | 120000 Mpps |
| AC-ingangsspanning: | 100 - 240 V |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | -30 - 70 °C |
| Code geharmoniseerd systeem (HS): | 85176990 |
| Verzending snelheid: | 178 Mpps |
| Rekbevestigingspakket: | Ja |
| Aantal Combo SFP-poorten: | 4 |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Mikrotik CRS312-4C+8XG-RM stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Niet gecategoriseerd Mikrotik
13 Maart 2026
10 Maart 2026
8 Januari 2026
7 Januari 2026
6 Januari 2026
6 Januari 2026
6 Januari 2026
24 December 2025
23 December 2025
22 December 2025
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026