Iiyama G-Master GB2790QSU Handleiding
Iiyama Niet gecategoriseerd G-Master GB2790QSU
Bekijk gratis de handleiding van Iiyama G-Master GB2790QSU (32 pagina’s), behorend tot de categorie Niet gecategoriseerd. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 43 mensen en kreeg gemiddeld 5.0 sterren uit 2 reviews. Heb je een vraag over Iiyama G-Master GB2790QSU of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/32

NEDERLANDS
GEBRUIKERSHANDLEIDING
Dank u dat u voor deze iiyama LCD monitor
heeft gekozen.
Wij raden u aan een paar minuten de tijd
te nemen om deze korte maar complete
handleiding zorgvuldig door te lezen, voordat
u de monitor instaleert en inschakelt. Bewaar
deze handleiding goed om later als referentie te
gebruiken.
Product specificaties
| Merk: | Iiyama |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | G-Master GB2790QSU |
| Kleur van het product: | Zwart |
| In hoogte verstelbaar: | Ja |
| Beeldschermdiagonaal: | 27 " |
| Resolutie: | 2560 x 1440 Pixels |
| Touchscreen: | Nee |
| Oorspronkelijke beeldverhouding: | 16:9 |
| Kijkhoek, horizontaal: | 178 ° |
| Kijkhoek, verticaal: | 178 ° |
| Meegeleverde kabels: | AC, DisplayPort, HDMI, USB |
| Beeldscherm vorm: | Flat |
| Typische contrastverhouding: | 1000:1 |
| Markt positionering: | Gamen |
| Frequentiebereik horizontaal: | 31 - 352 kHz |
| Aantal HDMI-poorten: | 1 |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot: | Ja |
| Kabelslot sleuf type: | Kensington |
| Ingebouwde luidsprekers: | Ja |
| Gemiddeld vermogen: | 4 W |
| Stroomverbruik (in standby): | 0.5 W |
| Aantal luidsprekers: | 2 |
| Beeldscherm, aantal kleuren: | 16,7 miljoen kleuren |
| HDCP: | Ja |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.5 W |
| Maximale refresh snelheid: | 240 Hz |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie: | DisplayHDR 400 |
| HDR-ondersteuning: | Ja |
| HD type: | Wide Quad HD |
| HDMI: | Ja |
| HDMI versie: | 2.0 |
| Display technologie: | LED |
| Responstijd: | 1 ms |
| Pixel pitch: | 0.233 x 0.233 mm |
| VESA-montage: | Ja |
| Paneelmontage-interface: | 100 x 100 mm |
| Duurzaamheidscertificaten: | CE, REACH, RoHS, WEEE |
| Helderheid (typisch): | 400 cd/m² |
| Contrast ratio (dynamisch): | 80000000:1 |
| Ingebouwde camera: | Nee |
| Plug and play: | Ja |
| On Screen Display (OSD)-talen: | CZE, DEU, DUT, ENG, ESP, FRE, ITA, JPN, POL, RUS |
| Aantal DisplayPorts: | 1 |
| Schermdiameter in centimeters: | 68.5 cm |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur: | 46.5 kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR): | G |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur: | 31.6 kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR): | G |
| Breedte apparaat (met standaard): | 614 mm |
| Diepte apparaat (met standaard): | 409.5 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard): | 256 mm |
| Gewicht (met standaard): | 5500 g |
| AMD FreeSync: | Ja |
| On Screen Display (OSD): | Ja |
| Aantal On Screen Display-talen: | 10 |
| Versie USB-hub: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Soort voeding: | Intern |
| Soort paneel: | IPS |
| Draaibaar: | Ja |
| Horizontaal draaibaar: | 89 - 89 ° |
| Hoofdtelefoon uit: | Ja |
| Ingebouwde USB-hub: | Ja |
| Grootte beeld (horizontaal): | 596.7 mm |
| Grootte beeld (verticaal): | 335.7 mm |
| Voetenkleur: | Zwart |
| Knippervrije technologie: | Ja |
| Laag-blauw-licht-technologie: | Ja |
| DisplayPort versie: | 1.4 |
| Scharnier: | Ja |
| Pivot hoek: | 89 - 89 ° |
| AMD FreeSync-type: | FreeSync Premium |
| Verbeterd kabelbeheer: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 - 60 Hz |
| Stroomverbruik (typisch): | 33 W |
| Bereik kantelhoek: | 3 - 18 ° |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
| Code geharmoniseerd systeem (HS): | 85285210 |
| AMD FreeSync-vernieuwingsfrequentiebereik: | 48 - 240 Hz |
| kantel aanpassingen: | Ja |
| Europees Productregister voor Energielabeling (EPREL) code: | 1122525 |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Iiyama G-Master GB2790QSU stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Niet gecategoriseerd Iiyama
28 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
5 Maart 2026
5 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
8 September 2025
12 Augustus 2025
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026