Iiyama G-Master GCB3280QSU Handleiding
Iiyama Niet gecategoriseerd G-Master GCB3280QSU
Bekijk gratis de handleiding van Iiyama G-Master GCB3280QSU (33 pagina’s), behorend tot de categorie Niet gecategoriseerd. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 61 mensen en kreeg gemiddeld 4.0 sterren uit 6 reviews. Heb je een vraag over Iiyama G-Master GCB3280QSU of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/33

NEDERLANDS
GEBRUIKERSHANDLEIDING
Dank u dat u voor deze iiyama LCD
monitor heeft gekozen.
Wij raden u aan een paar minuten
de tijd te nemen om deze korte maar
complete handleiding zorgvuldig
door te lezen, voordat u de monitor
instaleert en inschakelt. Bewaar deze
handleiding goed om later als referentie
te gebruiken.
Product specificaties
| Merk: | Iiyama |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | G-Master GCB3280QSU |
| Kleur van het product: | Zwart |
| In hoogte verstelbaar: | Ja |
| Beeldschermdiagonaal: | 31.5 " |
| Resolutie: | 2560 x 1440 Pixels |
| Touchscreen: | Nee |
| Oorspronkelijke beeldverhouding: | 16:9 |
| Kijkhoek, horizontaal: | 178 ° |
| Kijkhoek, verticaal: | 178 ° |
| Meegeleverde kabels: | AC, DisplayPort, HDMI, USB |
| Beeldscherm vorm: | Gebogen |
| Typische contrastverhouding: | 3000:1 |
| Markt positionering: | Gamen |
| Frequentiebereik horizontaal: | 30 - 245 kHz |
| Aantal HDMI-poorten: | 2 |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot: | Ja |
| Kabelslot sleuf type: | Kensington |
| Ingebouwde luidsprekers: | Ja |
| Gemiddeld vermogen: | 4 W |
| Stroomverbruik (in standby): | 0.5 W |
| Aantal luidsprekers: | 2 |
| Beeldscherm, aantal kleuren: | 16,7 miljoen kleuren |
| HDCP: | Ja |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.3 W |
| Maximale refresh snelheid: | 165 Hz |
| HDR-ondersteuning: | Ja |
| HDMI: | Ja |
| Display technologie: | LED |
| Responstijd: | 0.2 ms |
| Pixel pitch: | 0.272 x 0.272 mm |
| VESA-montage: | Ja |
| Paneelmontage-interface: | 100 x 100 mm |
| Helderheid (typisch): | 350 cd/m² |
| Contrast ratio (dynamisch): | 80000000:1 |
| Ingebouwde camera: | Nee |
| On Screen Display (OSD)-talen: | CZE, DEU, DUT, ENG, ESP, FRE, ITA, JPN, POL, POR, RUS |
| Aantal DisplayPorts: | 1 |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur: | 53 kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR): | F |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur: | 29 kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR): | G |
| Breedte apparaat (met standaard): | 709.5 mm |
| Diepte apparaat (met standaard): | 290 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard): | 623 mm |
| Gewicht (met standaard): | 9000 g |
| AMD FreeSync: | Ja |
| On Screen Display (OSD): | Ja |
| Soort paneel: | VA |
| Draaibaar: | Ja |
| Hoofdtelefoon uit: | Ja |
| Ingebouwde USB-hub: | Ja |
| Grootte beeld (horizontaal): | 697.3 mm |
| Grootte beeld (verticaal): | 392.3 mm |
| Knippervrije technologie: | Ja |
| Aantal upstream-poorten: | 2 |
| Schermkrommingsclassificatie: | 1500R |
| AC-ingangsspanning: | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50/60 Hz |
| Stroomverbruik (typisch): | 40 W |
| Bereik kantelhoek: | -5 - 23 ° |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
| Europees Productregister voor Energielabeling (EPREL) code: | 1534762 |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Iiyama G-Master GCB3280QSU stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Niet gecategoriseerd Iiyama
28 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
5 Maart 2026
5 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
8 September 2025
12 Augustus 2025
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026