Iiyama ProLite XUB2595WSU Handleiding
Iiyama Niet gecategoriseerd ProLite XUB2595WSU
Bekijk gratis de handleiding van Iiyama ProLite XUB2595WSU (34 pagina’s), behorend tot de categorie Niet gecategoriseerd. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 43 mensen en kreeg gemiddeld 4.8 sterren uit 4 reviews. Heb je een vraag over Iiyama ProLite XUB2595WSU of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/34

NEDERLANDS
GEBRUIKERSHANDLEIDING
Dank u dat u voor deze iiyama LCD
monitor heeft gekozen.
Wij raden u aan een paar minuten
de tijd te nemen om deze korte maar
complete handleiding zorgvuldig
door te lezen, voordat u de monitor
instaleert en inschakelt. Bewaar deze
handleiding goed om later als referentie
te gebruiken.
Product specificaties
| Merk: | Iiyama |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | ProLite XUB2595WSU |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Hoogte (max): | 529 mm |
| LED-indicatoren: | Ja |
| In hoogte verstelbaar: | Ja |
| Beeldschermdiagonaal: | 25 " |
| Resolutie: | 1920 x 1200 Pixels |
| Touchscreen: | Nee |
| Oorspronkelijke beeldverhouding: | 16:10 |
| Kijkhoek, horizontaal: | 178 ° |
| Kijkhoek, verticaal: | 178 ° |
| Meegeleverde kabels: | AC, DisplayPort, USB |
| Beeldscherm vorm: | Flat |
| Typische contrastverhouding: | 1000:1 |
| Snelstartgids: | Ja |
| Markt positionering: | Grafisch ontwerp |
| Frequentiebereik horizontaal: | 30 - 89 kHz |
| Frequentiebereik verticaal: | 50 - 76 Hz |
| VGA (D-Sub)poort(en): | 1 |
| Aantal HDMI-poorten: | 1 |
| DVI-poort: | Nee |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot: | Ja |
| Kabelslot sleuf type: | Kensington |
| Ingebouwde luidsprekers: | Ja |
| Gemiddeld vermogen: | 4 W |
| Stroomverbruik (in standby): | 0.5 W |
| Aantal luidsprekers: | 2 |
| Hoofdtelefoonuitgangen: | 1 |
| Certificering: | TCO, CE, TÜV, CU\nREACH |
| Beeldscherm, aantal kleuren: | 16.78 miljoen kleuren |
| HDCP: | Ja |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.5 W |
| HD type: | WUXGA |
| Display technologie: | LED |
| Responstijd: | 4 ms |
| Pixel pitch: | 0.279 x 0.282 mm |
| VESA-montage: | Ja |
| Paneelmontage-interface: | 100 x 100 mm |
| Duurzaamheidscertificaten: | ENERGY STAR |
| Helderheid (typisch): | 300 cd/m² |
| Contrast ratio (dynamisch): | 5000000:1 |
| Geïntegreerde TV Tuner: | Nee |
| Ingebouwde camera: | Nee |
| On Screen Display (OSD)-talen: | DEU, DUT, ENG, FRE, JPN, POL, RUS |
| Aantal DisplayPorts: | 1 |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR): | F |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur: | 21 kWu |
| Breedte apparaat (met standaard): | 546.5 mm |
| Diepte apparaat (met standaard): | 210 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard): | 529 mm |
| Gewicht (met standaard): | 5200 g |
| AMD FreeSync: | Ja |
| On Screen Display (OSD): | Ja |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten: | 2 |
| Versie USB-hub: | 2.0 |
| Soort paneel: | IPS |
| Draaibaar: | Ja |
| Horizontaal draaibaar: | -45 - 45 ° |
| Hoofdtelefoon uit: | Ja |
| Beeldoppervlakte: | Mat |
| Ingebouwde USB-hub: | Ja |
| Grootte beeld (horizontaal): | 535.4 mm |
| Grootte beeld (verticaal): | 338.7 mm |
| Staander inbegrepen: | Ja |
| Afneembare standaard: | Ja |
| DDC/CI: | Ja |
| Knippervrije technologie: | Ja |
| Laag-blauw-licht-technologie: | Ja |
| VESA Adaptive Sync-ondersteuning: | Ja |
| Scharnier: | Ja |
| Type standaard: | HAS standaard |
| AC-ingangsspanning: | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 - 60 Hz |
| Stroomverbruik (typisch): | 28 W |
| Bereik kantelhoek: | -5 - 22 ° |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
| Code geharmoniseerd systeem (HS): | 85285210 |
| AMD FreeSync-vernieuwingsfrequentiebereik: | 45 - 75 Hz |
| kantel aanpassingen: | Ja |
| Europees Productregister voor Energielabeling (EPREL) code: | 356026 |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Iiyama ProLite XUB2595WSU stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Niet gecategoriseerd Iiyama
28 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
5 Maart 2026
5 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
8 September 2025
12 Augustus 2025
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026