Iiyama ProLite T2234MSC Handleiding
Iiyama Niet gecategoriseerd ProLite T2234MSC
Bekijk gratis de handleiding van Iiyama ProLite T2234MSC (32 pagina’s), behorend tot de categorie Niet gecategoriseerd. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 79 mensen en kreeg gemiddeld 4.6 sterren uit 2 reviews. Heb je een vraag over Iiyama ProLite T2234MSC of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/32

ENGLISH
Thank you very much for choosing the iiyama
LCD monitor.
We recommend that you take a few minutes
to read this comprehensive manual carefully
before installing and switching on the monitor.
Please keep this manual in a safe place for
your future reference.
USER MANUAL
Product specificaties
| Merk: | Iiyama |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | ProLite T2234MSC |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Internationale veiligheidscode (IP): | IP65 |
| In hoogte verstelbaar: | Nee |
| Beeldschermdiagonaal: | 21.5 " |
| Resolutie: | 1920 x 1080 Pixels |
| Touchscreen: | Ja |
| Oorspronkelijke beeldverhouding: | 16:9 |
| Kijkhoek, horizontaal: | 178 ° |
| Kijkhoek, verticaal: | 178 ° |
| Meegeleverde kabels: | Audio, DisplayPort, HDMI, Power, USB |
| Beeldscherm vorm: | Flat |
| Typische contrastverhouding: | 1000:1 |
| Touch technologie: | Multi-touch |
| Frequentiebereik horizontaal: | 30 - 84 kHz |
| VGA (D-Sub)poort(en): | 1 |
| Aantal HDMI-poorten: | 1 |
| Ingebouwde luidsprekers: | Ja |
| Gemiddeld vermogen: | 6 W |
| Stroomverbruik (in standby): | 1.5 W |
| Aantal luidsprekers: | 2 |
| Beeldscherm, aantal kleuren: | 16,7 miljoen kleuren |
| HDCP: | Ja |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.3 W |
| Maximale refresh snelheid: | - Hz |
| HD type: | Full HD |
| HDMI: | Ja |
| Responstijd: | 8 ms |
| Pixel pitch: | 0.247 x 0.247 mm |
| VESA-montage: | Ja |
| Paneelmontage-interface: | 100 x 100 mm |
| Helderheid (typisch): | 305 cd/m² |
| Ingebouwde camera: | Nee |
| Aantal DisplayPorts: | 1 |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur: | - kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR): | E |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur: | 16 kWu |
| Breedte apparaat (met standaard): | 517.5 mm |
| Diepte apparaat (met standaard): | 239.5 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard): | 374 mm |
| Gewicht (met standaard): | 5900 g |
| AMD FreeSync: | Nee |
| NVIDIA G-SYNC: | Nee |
| Soort voeding: | Extern |
| Soort paneel: | IPS |
| Grootte beeld (horizontaal): | 476 mm |
| Grootte beeld (verticaal): | 267.7 mm |
| Hoeveelheid simultane aanraakpunten: | 10 |
| Touchscreen technologie: | Projected capacitive-systeem |
| Hardheid oppervlak: | 7H |
| Schermhelderheid (piek): | 350 cd/m² |
| Verbeterd kabelbeheer: | Ja |
| Stroomverbruik (typisch): | 21 W |
| Bereik kantelhoek: | -5 - 90 ° |
| Glas dikheid: | 2.5 mm |
| kantel aanpassingen: | Ja |
| Palm negeren: | Ja |
| Europees Productregister voor Energielabeling (EPREL) code: | 1531684 |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Iiyama ProLite T2234MSC stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Niet gecategoriseerd Iiyama
28 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
5 Maart 2026
5 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
8 September 2025
12 Augustus 2025
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026