Iiyama ProLite TF2438MSC Handleiding
Iiyama Niet gecategoriseerd ProLite TF2438MSC
Bekijk gratis de handleiding van Iiyama ProLite TF2438MSC (32 pagina’s), behorend tot de categorie Niet gecategoriseerd. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 19 mensen en kreeg gemiddeld 5.0 sterren uit 2 reviews. Heb je een vraag over Iiyama ProLite TF2438MSC of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/32

ENGLISH
Thank you very much for choosing the iiyama
LCD monitor.
We recommend that you take a few minutes
to read this comprehensive manual carefully
before installing and switching on the monitor.
Please keep this manual in a safe place for
your future reference.
USER MANUAL
Product specificaties
| Merk: | Iiyama |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | ProLite TF2438MSC |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht verpakking: | 8100 g |
| Breedte verpakking: | 635 mm |
| Diepte verpakking: | 115 mm |
| Hoogte verpakking: | 409 mm |
| Internationale veiligheidscode (IP): | IP1X |
| Beeldschermdiagonaal: | 24 " |
| Resolutie: | 1920 x 1080 Pixels |
| Touchscreen: | Ja |
| Oorspronkelijke beeldverhouding: | 16:9 |
| USB-poort: | Ja |
| Ondersteuning voor plaatsing: | Binnen |
| Ethernet LAN: | Nee |
| Kijkhoek, horizontaal: | 178 ° |
| Kijkhoek, verticaal: | 178 ° |
| Meegeleverde kabels: | HDMI, Power, USB |
| Typische contrastverhouding: | 1000:1 |
| Helderheid: | 600 cd/m² |
| Frequentiebereik horizontaal: | 28 - 160 kHz |
| Aantal HDMI-poorten: | 1 |
| DVI-poort: | Nee |
| Ingebouwde luidsprekers: | Ja |
| Gemiddeld vermogen: | 2 W |
| Aantal ingebouwde luidsprekers: | 2 |
| Stroomverbruik (in standby): | 1.5 W |
| Aantal USB-aansluitingen: | 2 |
| Certificering: | CE, TÜV-Bauart, EAC, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA |
| Beeldscherm, aantal kleuren: | 16,7 miljoen kleuren |
| HDCP: | Ja |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.3 W |
| USB-versie: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| HD type: | Full HD |
| Display technologie: | LED |
| Responstijd: | 5 ms |
| VESA-montage: | Ja |
| Paneelmontage-interface: | 100 x 100 mm |
| Bezel breedte (onderkant): | 20.3 mm |
| Bezel breedte (zijkant): | 17.25 mm |
| Bezel breedte (bovenkant): | 20.3 mm |
| Model: | Horizontaal/Verticaal |
| Bedoeld voor: | Universeel |
| Computersysteem: | Nee |
| On Screen Display (OSD)-talen: | CHI (SIMPL), DEU, ENG, FRE, JPN, POL, RUS |
| Aantal DisplayPorts: | 1 |
| Schermdiameter in centimeters: | 60.5 cm |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR): | E |
| Type processor: | Nee |
| Systeemeigen vernieuwingsfrequentie: | 60 Hz |
| Soort paneel: | IPS |
| Touchscreen technologie: | Projected capacitive-systeem |
| Schermbreedte: | 561.5 mm |
| Display diepte: | 47.5 mm |
| Display hoogte: | 337 mm |
| Display gewicht: | 6500 g |
| Hardheid oppervlak: | 7H |
| Actief weergavegebied (b x h): | 527 x 296.5 mm |
| Productontwerp: | Digitaal A-kaart |
| Wifi: | Nee |
| AC-ingangsspanning: | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Stroomverbruik (typisch): | 22 W |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Iiyama ProLite TF2438MSC stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Niet gecategoriseerd Iiyama
28 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
5 Maart 2026
5 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
8 September 2025
12 Augustus 2025
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026