Iiyama OPC51201CC-1 Handleiding
Iiyama Niet gecategoriseerd OPC51201CC-1
Bekijk gratis de handleiding van Iiyama OPC51201CC-1 (2 pagina’s), behorend tot de categorie Niet gecategoriseerd. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 42 mensen en kreeg gemiddeld 4.2 sterren uit 3 reviews. Heb je een vraag over Iiyama OPC51201CC-1 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/2

User Manual
OPS PC Module
ADLPOPS13
(OPC51201xx series)
M239A20
FunctionFrequency
Maximum Output
Power (EIRP)
WiFi
2412-2472 MHz19.60 dBm
5180-5240 MHz22.75 dBm
5260-5320 MHz22.76 dBm
5500-5700 MHz22.88 dBm
5745-5825MHz13.67 dBm
5955-6415MHz21.78 dBm
Bluetooth2402-2480 MHz13.39 dBm
BLE2402-2480 MHz8.97 dBm
RF&POWER
Before using and operating this device, please read
thoroughly and comply with the following precautions in
order to prevent accidents or mal-operations.
Do not charge or use the device in dusty or wet conditions,
to prevent internal circuit failure.
Keep the device away from heat sources such as an
electric heater.
This device and its parts may contain some small
components, so keep the product out of reach of children to
prevent accidents.
This device is not water-resistant, please keep it dry.
The normal working temperature for the product is
0°C~40°C, and the normal working humidity is 10%~95%.
Please contact professional service personnel for
maintenance services.
Do not insert any sharp or pointed object into the device.
Prevent the device from falls and collisions with other
objects, which may cause damages.
There are heating hole on back cover, do not spray water to
it or use damp cloth for cleaning;
Please call professional personnel for maintenance service.
STATEMENT
The image shown in this manual is indicative only. If there is
inconsistency between the image and the actual product, the
actual product shall govern.
SAFETY WARNING
xx: RAM and SSD size control code
Here, Shenzhen Decenta Technology Co., Ltd. declares
that the OPS PC Module complies with Directive 2014/53/
EU Radio Equipment Directive, 2011/65/EU RoHS Directive,
Radio Equipment Regulation 2017 and The Restriction of
the Use of Certain Hazardous Substances in Electrical and
Electronic Equipment Regulations 2012.
The full text of the EU and UK declaration of the conformity is
available at the following internet address: https://iiyama.com
Please refer to https://iiyama.com to download the
User manual and driver.
We recommend recycling of used product.
Please contact your dealer or iiyama service
center. Recycle information is obtained via
the Internet, using the address:
https://iiyama.com
You can access the Web page of diff erent
countries from there.
Product specificaties
| Merk: | Iiyama |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | OPC51201CC-1 |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | 750 g |
| Breedte: | 119 mm |
| Diepte: | 180 mm |
| Hoogte: | 30 mm |
| Gewicht verpakking: | 950 g |
| Bluetooth: | Ja |
| Frequentie van processor: | 3.3 GHz |
| Processorfamilie: | Intel® Core™ i5 |
| Processormodel: | i5-1240P |
| Aantal processorkernen: | 12 |
| Wi-Fi-standaarden: | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth-versie: | 5.3 |
| Inclusief besturingssysteem: | Windows 11 IoT Enterprise |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer: | Nee |
| Markt positionering: | OPS |
| Aantal USB 2.0-poorten: | 2 |
| Aantal HDMI-poorten: | 1 |
| Microfoon, line-in ingang: | Ja |
| Stroomverbruik (in standby): | 0.5 W |
| Hoofdtelefoonuitgangen: | 1 |
| Netvoeding: | 95 W |
| Intern geheugen: | 16 GB |
| Opslagmedia: | SSD |
| Intern geheugentype: | DDR4-SDRAM |
| HDMI versie: | 2.0 |
| Wifi-standaard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bekabelingstechnologie: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Temperatuur bij opslag: | -10 - 50 °C |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A: | 2 |
| Processor aantal threads: | 16 |
| Processor cache: | 12 MB |
| Processor cache type: | Smart Cache |
| Processorfabrikant: | Intel |
| Maximum intern geheugen: | - GB |
| Totale opslagcapaciteit: | 256 GB |
| Soort optische drive: | Nee |
| Ingebouwde grafische adapter: | Ja |
| Aparte grafische adapter: | Nee |
| On-board graphics adapter model: | Intel Iris Xe Graphics |
| Luchtvochtigheid bij opslag: | 10 - 95 procent |
| Maximale turbofrequentie van processor: | 4.4 GHz |
| Discreet grafische adapter model: | Niet beschikbaar |
| SSD capaciteit: | 256 GB |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C: | 2 |
| SSD interfaces: | M.2 |
| Trusted Platform Module (TPM): | Ja |
| Wifi: | Ja |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V): | 10 - 95 procent |
| Type product: | Mini PC |
| Prestatiekernen: | 4 |
| Efficiënte kernen: | 8 |
| Interne-GPU-fabrikant: | Intel |
| Processor basisvermogen: | 28 W |
| Maximaal turbovermogen: | 64 W |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Iiyama OPC51201CC-1 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Niet gecategoriseerd Iiyama
28 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
5 Maart 2026
5 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
8 September 2025
12 Augustus 2025
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026