Grundig Sonoclock 30 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Grundig Sonoclock 30 (7 pagina’s), behorend tot de categorie Wekkerradio. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 58 mensen. Heb je een vraag over Grundig Sonoclock 30 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Product specificaties
| Merk: | Grundig |
| Categorie: | Wekkerradio |
| Model: | Sonoclock 30 |
| Kleur van het product: | Chroom |
| Geïntegreerde klok: | Ja |
| Stroomvoorziening: | 230 |
| Audiosysteem: | Mono |
| Aantal ingebouwde luidsprekers: | 1 |
| Soort tuner: | Digitaal |
| Ondersteunde frequentiebanden: | FM |
| Cassette deck: | Nee |
| Radio: | Klok |
| Afmetingen (B x D x H): | 182 x 136 x 63 mm |
| Inclusief RDS tuner: | Nee |
| FM-band: | 64 - 108 MHz |
| Afstandsbediening inbegrepen: | Nee |
| Type beeldscherm: | LED |
| Type batterij: | 9V |
Handleiding Grundig Sonoclock 30 – volledige tekst
46VEILIGHEID, INFORMATIE __________________NEDERLANDSǵSONOCL OCK30SNOOZEALARMSNOOZESLEEPMINALARMHOURTIMEǵ! SERVICE !! SERVICE !! SERVICE !! SERVICE !! SERVICE !! SERVICE !! SERVICE !! SERVICE !! SERVICE !VeiligheidDit apparaat is voor de weergave van geluidssignalen bestemd.Elk ander gebruik is uitdrukkelijk verboden.Bescherm het apparaat tegen vocht (druip- en spatwater). Zet geen metvloeistof gevulde voorwerpen (vazen of iets dergelijks) op het toestel. Vazenkunnen omvallen, waardoor de vloeistof wegstroomt en de elektrische veiligheid in gevaar is.Houd bij het installeren van het apparaat rekening met het oppervlak vanmeubels. Deze oppervlakken hebben de meest verschillende soorten lakla-gen en kunststoflagen die meestal chemische toevoegingsmiddelen bevat-ten. Deze toevoegingsmiddelen kunnen o.a.
het materiaal van de toestel-voeten aantasten, waardoor er sporen nagelaten worden op het meubelop-pervlak. Deze sporen kunnen slechts moeilijk of helemaal niet meer verwij-derd worden.Gebruik geen schoonmaakmiddelen, aangezien de behuizing hierdoor be-schadigd kan worden. Reinig het apparaat met een schone, vochtige zeem-leren lap. U mag het apparaat niet openen. Schade die is ontstaan door hetondeskundig omgaan met het apparaat, valt niet onder de garantie.Het typeplaatje bevindt zich aan de onderkant van het toestel.InformatieDit toestel is ontstoord volgens de geldende EU-richtlijnen.Dit product voldoet aan de Europese richtlijnen 89/336/EEC, 73/23/EECen 93/68/EEC.Dit toestel voldoet aan de veiligheidsbepaling VDE 0860 en dus aan hetinternationale veiligheidsvoorschrift IEC 65.Technische gegevensSpanning: 230 volt, 50 HzMax. verbruik:
NEDERLANDS47IN EEN OOGOPSLAG_________________________Bedieningselementen aan de bovenzijdeSNOOZE Onderbreekt de wekfunctie: beëindigt de sleeptimer.TIME Indrukken en ingedrukt houden: activeert de tijdsinstel-ling.ALARM Indrukken en ingedrukt houden: Activeert de instellingvan de wektijd;kort indrukken: beëindigt de wekfunctie;voor het weergeven van de wektijd (in stand-by).HOUR Voor het instellen van de uren;kort indrukken: schakelt de uren stapsgewijs verder;lang indrukken: schakelt de uren continu verder.MIN Voor het instellen van de minuten;kort indrukken: schakelt de minuten stapsgewijs verder;lang indrukken: schakelt de minuten continu verder.SLEEP Activeert de sleeptimer.ǵSONOCLOCK30SNOOZEALARMSNOOZESLEEPMINALARMHOURTIMEǵ
48Bedieningselementen aan de zijkantRADIO •9Schuifschakelaar, linkerkant van het toestel: SchakeltɷeALARM de radio in en in stand-by;wisselt voor de wekfunctie tussen alarmsignaal enradiozender.zVOLUME Wijzigt het volume, rechterkant van het toestel.Draairegelaar Voor het instellen van de radiozenders, rechterkantvan het toestel.MW FM Omschakelaar voor golflengtegebied FM en MW (bij SC 3300), rechterkant van het toestel.LW FM Omschakelaar voor golflengtegebied FM en LW (bij SC 3340 LW), rechterkant van het toestel.Bedieningselementen aan de achterzijdeÜNetkabel.yAntenne voor de FM-ontvangst.Voor de MW-ontvangst (bij SC 3300) of LW-ont-vangst (bij SC 3340 LW) beschikt het toestel over eeningebouwde antenne. Om de antenne af te stellen hettoestel rond de eigen as draaien.Bedieningselementen aan de onderzijdeVakje voor batterijen.De aanduidingen op het displayALARM •Signaallampje.
NEDERLANDS49Aansluiten op het stroomnetAanwijzing: Controleer of de vermelde netspanning op het typeplaatje (aan deonderkant van het apparaat) overeenstemt met de plaatselijke netspan-ning. Is dit niet het geval, neem dan contact op met de winkel waar uhet toestel hebt gekocht.1Steek de stekker van het netsnoer in het stopcontact (230V~, 50 Hz).Aanwijzing:Het apparaat is alleen volledig van het stroomnet afgesloten als u denetstekker uit het stopcontact hebt gehaald!Batterij aanbrengenBij de netvoeding zorgt de hulpbatterij ervoor dat in het geval van eenstroomuitval of als u kort de stekker uit het stopcontact trekt, de opgeslageninstellingen behouden blijven.1Open het batterijvak door op de plaatsen te drukken die in de afbeel-ding met pijlen zijn gemarkeerd.
Schuif het klepje naar beneden.2Bij het plaatsen van de batterij (type 9 V, 6LF 22) in het vak op de polenin de bodem van het batterijvak letten.Aanwijzing:Verwijder de hulpbatterij als u het toestel langere tijd niet gebruikt.Milieutip:Om te voorkomen dat er mogelijk schadelijke stoffen in het milieuterechtkomen, dienen batterijen en batterijpacks, na het beëindigenvan de levenscyclus niet te worden weggegooid, maar te worden inge-leverd als klein chemisch afval.Wanneer batterijen leeg zijn, moet u ze niet weggooien maar inleverenals KCA.STROOMTOEVOER______________________________ǵSONOCLOCK30SNOOZEALARMSNOOZESLEEPMINALARMHOURTIMEǵ
50INSTELLINGEN _____________________Tijd instellenWordt het toestel voor het eerst in gebruik genomen, dan knippert de tijds-weergave op het display als teken dat de tijd nog ingesteld moet worden.Hetzelfde geldt na een stroomuitval of als het toestel van het net gescheidenwas en er geen hulpbatterij geplaatst is.1»TIME« indrukken en ingedrukt houden.2Met »HOUR« stapsgewijze (kort indrukken) of permanent (ingedrukthouden) de uren instellen.3Met »MIN« stapsgewijze (kort indrukken) of permanent (ingedrukthouden) de minuten instellen.Aanwijzing:Als de minutenindicatie van »59« op »00« overgaat, heeft dit geeninvloed op de urenindicatie.4Voor het beëindigen van de instelling » « loslaten.TIME– Display: de actuele tijd.Alarmtijd instellen1»ALARM« indrukken en ingedrukt houden.– Display: de laatst ingestelde alarmtijd.2Met »HOUR« stapsgewijze (kort indrukken) of permanent (ingedrukthouden) de uren instellen.3Met »MIN« stapsgewijze (kort indrukken) of permanent (ingedrukthouden) de minuten instellen.4Voor het beëindigen van de instelling » « loslaten.ALARM5Met de schuifschakelaar »RADIO •9ɷeALARM« (linker-kant van het toestel) het gewenste weksignaal (»ɷ« = radiozender,»e« = alarmsignaal) instellen.– Display: Het signaallampje »ALARM •«, d.w.z.
NEDERLANDS51GEBRUIK_______________________________________________In- en uitschakelen1Toestel met »RADIO •9ɷeALARM« in- en uitschakelen.Radio-modeVoor de beste FM-ontvangst hoeft u alleen maar de antenne te richten.Radiozenders instellen1Gewenst golflengtegebied met »MW FM« (SC 3300) of met »LW FM«(SC 3340 LW) aan de rechterkant van het toestel instellen.2Gewenst programma met de draairegelaar (rechterkant van het toestel)instellen.Volume veranderen1Gewenst volume met »zVOLUME« (rechterkant van het toestel) instellen.AlarmfunctieWektijd weergeven1»ALARM« indrukken en ingedrukt houden.– Display: de laatst ingestelde alarmtijd.2»ALARM« loslaten.– Display: de actuele tijd.Wekken met radiozender1Toestel met »RADIO •9ɷeALARM« inschakelen.2Gewenste radiozender met de draairegelaar (rechterkant van het toestel) instellen.3Gewenst wekvolume met » zVOLUME« instellen.4Weksignaal radiozender (»ɷ«) met »RADIO •9ɷeALARM« (linkerkant van het toestel) instellen.– Het toestel wekt op de ingestelde tijd met de radiozender (wekduur 1 uur en 59 minuten).Wekken met alarmsignaal1Weksignaal alarmsignaal (» «) met »eRADIO •9ɷeALARM« (linkerkant van het toestel) instellen.– Het toestel wekt op de ingestelde tijd met het alarmsignaal (wekduur 1 uur en 59 minuten).
52Wekken onderbreken1Tijdens het wekken op »SNOOZE« drukken.– Het weksignaal (alarmsignaal of radio) stopt.– Het weksignaal weerklinkt met intervallen van 9 minuten (de totalewektijd bedraagt 1 uur en 59 minuten).Wekken voor deze dag beëindigen1Tijdens het wekken op »ALARM« drukken.– Het weksignaal (alarmsignaal of radio) stopt, de wekfunctie blijft metde ingestelde tijd voor de volgende dag behouden.Wekfunctie beëindigen/activeren1Voor het beëindigen van de wekfunctie met »RADIO •9ɷeALARM« (linkerkant van het toestel) op »9« (stand-by) schakelen.– Display: Het signaallampje »ALARM •« gaat uit.– De ingestelde wektijd blijft behouden.2Voor het activeren van de wekfunctie met »RADIO •9ɷeALARM« (linkerkant van het toestel) van »9« (stand-by) op »ɷ« of » « schakelen.e– Display: Het signaallampje »ALARM •«.Timer-modeHet toestel beschikt over een sleeptimer die het toestel terwijl de radio speeltop een vooraf ingestelde tijd uitschakelt.
De uitschakeltijd kan tussen 1 minuut en 1 uur en 59 minuten ingesteld worden.Sleeptimer inschakelen1Radio inschakelen met »SLEEP«.– Display: De uitschakeltijd » 0 : 5 9 « (59 minuten).– De radiozender die u had ingesteld is te horen.2Voor het instellen van de gewenste uitschakeltijd » « indrukken enSLEEPingedrukt houden.3Met »HOUR« (kort indrukken) de uitschakeltijd tot 1 uur en 59 minutenverlengen (» «).1 : 5 94Met »MIN« stapsgewijs (kort indrukken) of continu (ingedrukt houden)de minuten (tussen » 5 9 « en » 0 0 «) instellen.5Voor het beëindigen van de instelling » « loslaten.SLEEP– Na het verstrijken van de ingestelde uitschakeltijd schakelt het toestelautomatisch uit.Sleeptimer uitschakelen1Voor het vroegtijdig uitschakelen van de sleeptimer »SNOOZE«indrukken.– Het toestel schakelt uit.GEBRUIK____________________________________________________
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Grundig Sonoclock 30 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Wekkerradio Grundig
Handleiding Wekkerradio
Nieuwste handleidingen voor Wekkerradio