Electrolux ELM 5200 - Lavazza A Modo Mio Handleiding

Electrolux Espresso apparaat ELM 5200 - Lavazza A Modo Mio

Bekijk gratis de handleiding van Electrolux ELM 5200 - Lavazza A Modo Mio (52 pagina’s), behorend tot de categorie Espresso apparaat. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 117 mensen en kreeg gemiddeld 4.4 sterren uit 4 reviews. Heb je een vraag over Electrolux ELM 5200 - Lavazza A Modo Mio of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Pagina 1/52
ELM 5200
IT • EN • FR • DE • NL ES • PT • PL • SV • DA • FI • NO • RU UK • RO • BR
ELX13806_IFU_Torino_M2_ELX_16lang.indd 12010-12-22 15:51:22

Beoordeel deze handleiding

4.4/5 (4 Beoordelingen)

Product specificaties

Merk: Electrolux
Categorie: Espresso apparaat
Model: ELM 5200 - Lavazza A Modo Mio

Handleiding Electrolux ELM 5200 - Lavazza A Modo Mio – volledige tekst

16Lees de volgende instructies aandach-tig door voordat u het apparaat voor de eerste keer in gebruik neemt. • Dit apparaat mag niet worden ge-bruikt door personen (met inbegrip van kinderen) met beperkte lichame-lijke, zintuiglijke of geestelijke vermo-gens, of personen zonder ervaring of kennis, tenzij zij worden begeleid bij of zijn geïnstrueerd over het gebruik van het apparaat door iemand die de verantwoordelijkheid draagt voor hun veiligheid. • Let op dat kinderen niet met het ap-paraat spelen. • Het apparaat mag alleen worden aangesloten op een stroomtoevoer waarvan de spanning en frequentie voldoen aan de specicaties op het classicatieplaatje. • U mag het apparaat nooit gebruiken of oppakken als – het netsnoer beschadigd is, – de behuizing beschadigd is. • Het apparaat mag alleen worden aan-gesloten op een geaard stopcontact.

Indien nodig kan een verlengsnoer worden gebruikt dat geschikt is voor 10 A. • Als het apparaat of de voedingskabel is beschadigd, moet het apparaat door de fabrikant, de servicevertegenwoor-diger of een andere gekwaliceerde persoon worden vervangen om risico's te vermijden. • Plaats het apparaat altijd op een plat, horizontaal oppervlak. • Laat het apparaat nooit onbeheerd achter wanneer het is aangesloten op het elektriciteitsnet. • Het apparaat en het toebehoren worden heet tijdens de bediening. Ge-bruik alleen de voor gebruik bestemde hendels, knoppen en toetsen. Laat het apparaat eerst even afkoelen voordat u het reinigt of opbergt. • Het netsnoer mag niet in contact ko-men met een van de hete onderdelen van het apparaat. • Wanneer de stoomfunctie wordt ge-bruikt, kan er heet water uit de koe-uitloop druppelen. GEVAAR. Het water is heet, pas op dat u zich niet brandt.

• Wanneer u de stoomklep opent, komt er een scheut heet water naar buiten. Open de stoomklep daarom voorzich-tig. GEVAAR. Het water is heet, pas op dat u zich niet brandt.

• Dompel het apparaat niet onder in water of een andere vloeistof. • Vul het apparaat niet met meer water dan de maximaal toegestane hoeveel-heid zoals op het apparaat is aangege-ven. • Vul het waterreservoir alleen met koud water. Gebruik nooit melk of andere vloeistoen. • Gebruik het apparaat niet als het wa-terreservoir niet is gevuld. • Gebruik het apparaat niet zonder de lekbak of het lekrooster. • Dit apparaat is alleen bestemd voor huishoudelijk gebruik. De fabrikant aanvaardt geen enkele aansprakelijk-heid voor mogelijke schade als gevolg van onbehoorlijk of onjuist gebruik. • Draag het apparaat niet aan de hen-del. • Deze machine mag alleen met Lavazza A MODO MIO capsules worden ge-bruikt. Steek geen vingers of andere voorwerpen in het capsulecompar-timent. De capsules kunnen slechts eenmaal worden gebruikt.

18. 1. Plaats het apparaat op een vlak oppervlak en vul het reservoir met koud water. (Het apparaat mag niet worden gebruikt als het reservoir leeg is. ) Steek de stekker in het stopcontact en druk op de knop ON. Het apparaat is gebruiksklaar als de lampjes van de espresso en de espresso lungo toets ophouden met knipperen en blijven branden. 2. Wanneer u de machine voor de eerste maal gebruikt, moet u een kom onder het Heet water / Stoom pijpje plaatsen en de knop naar de stand stoom / heet water draaien. Laat 1/2 van het reservoir lopen en draai de knop terug. NL3. La máquina no se debe usar con el depósito vacío. Si la utiliza sin agua duranta mucho tiempo, el cebado automático podría blo-quearse. Para cebar el circuito coloque un cuenco debajo del tubo de agua caliente y gire el botón a la posición del agua caliente. Cuando salga un  ujo constante del tubo, vuelva a girar el botón. 3.

Nie wolno używać maszyny z pustym zbiornikiem. Jeśli maszyna będzie używana bez wody zbyt długo, układ automatycznego zalewania może ulec zablokowaniu. Aby zalać obwód, należy umieścić miskę pod wylotem gorącej wody i ustawić pokrętło w położeniu gorącej wody. Gdy z wylotu zacznie wypływać woda stałym strum-ieniem, należy ustawić pokrętło w pierwotnym położeniu. 3. A máquina não pode ser utilizada com o depósito vazio. Se a utili-zar sem água durante demasiado tempo, a auto-preparação poderá  car bloqueada. Para preparar o circuito, coloque uma taça debaixo do tubo da água quente e rode o botão para a posição de água quente. Quando sair um  uxo con-stante do tubo, rode o botão para fechar. 3. Het apparaat mag niet met een leeg reservoir worden gebruikt. Als u het te lang zonder water ge-bruikt, dan kan de auto-bereiding worden geblokkeerd.

19iTENfRDENLESpTpLSVDAfiNORuuKRObR30 min Auto-off2. A MODO MIO capsules. Er mogen uitsluitend Lavazza A MODO MIO capsules in het capsulecompar-timent worden geplaatst. Met de capsules voor een kopje zult u één ko e / product kunnen zetten. Gebruikt de capsules NIET MEER dan eenmaal. Als u 2 of meerdere capsules inbrengt, dan kan dit de machine beschadigen. 3. Verlichting. De machine werd voorzien van een lampje dat het lekrooster verlicht. Tijdens het ko e zetten zal het lampje oplichten en zal enkele seconden nadat de kop ko e klaar is, worden uitgescha-keld. 1. U kunt de hoogte van de koffi e-uitloop afstellen door deze naar beneden te trekken of omhoog te duwen. De machine werd voor-zien van een energiebesparende functie die de machine automa-tisch na 30 minuten inactiviteit uitschakelt. Extra functies / Otras característicasCaracterísticas adicionais / 2. Cápsulas A MODO MIO.

20Koffie zetten / La preparación de caféPreparação de café / Przygotowanie kawyNL 1. Til de hendel omhoog, plaats een capsule in het compartiment. Sluit de hendel en druk op de toets Espresso of Espresso lungo. Als de ko e klaar is, til de hendel omhoog en de capsule zal in de container voor gebruikte capsules vallen. 2. De hoeveelheid koffi e program-meren. Plaats een kopje op het rooster. Houd de toets Espresso of Espresso lungo ingedrukt. Laat deze toets los wanneer er voldoende kof- e is. De geprogrammeerde hoe-veelheid wordt door de machine opgeslagen. 3. De functie Heet water. Plaats een kop onder het stoompijpje. Draai de knop naar de stand Heet water / Stoom, en draai de knop terug naar Stop. ES 2. Programación de la cantidad de café. Coloque una taza en la rejilla de la bandeja. Mantenga pulsada la tecla para tazas pequeñas o gran-des.

21iTENfRDENLESpTpLSVDAfiNORuuKRObRGebruik van de stoomfunctie / El uso de la función de vaporUsando a função de vapor / Korzystanie z funkcji pary1. Er kan stoom worden gebruikt om melk op te schuimen of vloeistof-fen op te warmen. Druk op de knop Stoom. Het lampje knippert. Als het lampje oplicht, dan is de machine klaar. Plaats een leeg opvangreser-voir onder het pijpje. Draai de knop enkele seconden naar de stand Stoom om restwater te spoelen. Ver-volgens sluit u de knop. 2. Vul een kop voor ongeveer 1/3 met koude melk. Plaats het stoom-pijpje in de melk en open de knop. Schuim de melk op door met het kopje te draaien. Wanneer u klaar bent, draait u de knop terug. Opge-let: het stoompijpje is heet. Pak het stoompijpje alleen vast aan het handgreepje. 3. Na het stomen de koffi e zetten.

22NL 1. Schakel het apparaat uit, haal de stekker uit het stopcontact en laat de machine afkoelen. Maak de buitenzijde met een vochtige doek schoon. Spoel het waterreser-voir eenmaal per dag. 2. Als de vlotter zichtbaar wordt (boven het lekrooster), dan moet de lekbak worden geleegd. Verwijder het rooster, de lekbak en container voor lege capsules. Leeg , spoel en droog deze en plaats ze terug. Deze procedure moet elke twee of drie dagen worden uitgevoerd, of na 10 kopjes ko e. 3. Schoonmaken van de koffi etuit. Trek de ko etuit helemaal naar be-neden en verwijder deze door hem naar je toe te trekken. Maak deze schoon en plaats hem terug. Het stoompijpje reinigen. Nadat u het stoompijpje hebt gebruikt, schakelt u de stoomfunctie enkele seconden in. Maak het pijpje aan de buitenzijde met een vochtige doek schoon. Reiniging en onderhoud / Limpieza y mantenimientoLimpeza e manutenção / 1.

23iTENfRDENLESpTpLSVDAfiNORuuKRObR3 sec. 3 sec. 2. Plaats een kom onder het stoom-pijpje. Druk 3 seconden op de knop Stoom, vervolgens draait u de knop naar de stand Stoom / Heet water (het LED Stoom en Ko e zullen 30 minuten knipperen tijdens de ont-kalking). 3. Wanneer het ontkalken is vol-tooid, dan zal het LED Stoom snel knipperen om de gebruiker er aan te herinneren om de knop terug te draaien. Spoel het waterreservoir uit, vul het met water en plaats het terug. Plaats een kom onder het pijpje. Open de knop en spoel de machine totdat het reservoir leeg is. 1. Ontkalken. We raden aan om de machine regelmatig te ontkalken, afhankelijk van de waterhardheid. We raden het gebruik van de Elec-trolux ontkalker EPD4/C/D/E/N/R aan (gebruik nooit azijn). Verwijder de watertank en leeg deze. Giet de ontkalker in het waterreservoir (volg de gebruiksaanwijzingen van het van het product op). 2.

24NL Problemen Oorzaken OplossingenHet apparaat gaat niet aan. De stekker van het apparaat zit niet goed in het stopcontact. Steek de stekker in het stopcontact. Neem contact op met Electrolux ServiceDe pomp maakt veel lawaai. Beide controlelampjes voor kleine en grote koppen knipperen. Het waterreservoir is leeg. Vul het waterreservoir met schoon drinkwater. De laadhendel bereikt niet de brouwpositie. Cupje verkeerd ingevoerd. Leeg het gebruikte capsulecompartiment. Herhaal de volgorde, open en sluit de hendel. Als dat niet voldoende is dient u het cupje te verwijderen uit het compartiment nadat u de stekker van het apparaat uit het stopcontact heeft gehaald. De koe is te koud. Warm de kop voor met heet water. De koe is te snel gebrouwen, de gebrouwen koe is niet romig. Cupje al gebruikt. Open de hendel en plaats een nieuw cupje.

Koe wordt niet gebrouwen of komt er alleen druppelend uit. Het koemondstuk is verstopt. Reinig het koemondstuk. Circuit is niet klaar. Bereid het watercircuit voor. Heet water / stoom wordt niet afgegeven. Heet water / stoommondstuk is verstopt. Reinig het stoommondstuk met een naald (u dient de stekker van het apparaat uit het stopcontact te halen en de stoom /heet waterknop dient gesloten te zijn). De melk schuimt niet. Geen geschikte melk. Gebruik verse, halfvolle melk. De melk is te warm. Gebruik de melk op koelkasttemperatuur. Het heet water / stoommondstuk is verstopt. Reinig het stoommondstuk met een naald (u dient de stekker van het apparaat uit het stopcontact te halen en de stoom /heet waterknop dient gesloten te zijn). Problemen oplossen / Solución de problemasES Problemas Causas SoluciónLa máquina no se enciende. La máquina no está conectada a la alimentación eléctrica.

Heb je hulp nodig?

Als je hulp nodig hebt met Electrolux ELM 5200 - Lavazza A Modo Mio stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden