CYP CLUX-DVI2SDIA Handleiding
CYP Audio/video-converter CLUX-DVI2SDIA
Bekijk gratis de handleiding van CYP CLUX-DVI2SDIA (16 pagina’s), behorend tot de categorie Audio/video-converter. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 65 mensen en kreeg gemiddeld 4.2 sterren uit 2 reviews. Heb je een vraag over CYP CLUX-DVI2SDIA of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/16

CLUX-DVI2SDIA
DVI to 3G-SDI Converter with External Audio
OPERATIONS MANUAL
Product specificaties
| Merk: | CYP |
| Categorie: | Audio/video-converter |
| Model: | CLUX-DVI2SDIA |
| Kleur van het product: | Wit |
| Gewicht: | 440 g |
| Breedte: | 80 mm |
| Diepte: | 125 mm |
| Hoogte: | 30 mm |
| Gewicht verpakking: | 520 g |
| Ondersteunde video-modi: | 480i, 576i, 720p, 1080i, 1080p |
| Maximale videoresolutie: | - Pixels |
| Hostinterface: | DVI |
| Operating voltage: | 5 V |
| Output interface: | BNC |
| Werkzame stroming: | 2.6 A |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met CYP CLUX-DVI2SDIA stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Audio/video-converter CYP
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
Handleiding Audio/video-converter
Nieuwste handleidingen voor Audio/video-converter
11 Mei 2026
30 April 2026
24 April 2026
23 April 2026
23 April 2026
23 April 2026
21 April 2026
20 April 2026
17 April 2026
16 April 2026