Bosch WAE28463NL Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Bosch WAE28463NL (217 pagina's) in de categorie Wasmachine. Deze handleiding was nuttig voor 447 mensen en is beoordeeld door 6 gebruikers met een gemiddelde van 4.7 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
25.2 MB
Aantal pagina's
217
Downloads
228
Product specificaties
| Merk: | Bosch |
| Categorie: | Wasmachine |
| Model: | WAE28463NL |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Kleur van het product: | Wit |
| Gewicht: | 69000 g |
| Breedte: | 600 mm |
| Diepte: | 590 mm |
| Hoogte: | 850 mm |
| Type lader: | Voorbelading |
| Snoerlengte: | 1.6 m |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 24 uur |
| Resterende tijd indicatie: | Ja |
| Gewicht verpakking: | 70000 g |
| Stroomvoorziening: | 220 - 240 V, 50 Hz |
| Energieverbruik wassen: | 1.05 kWu |
| Waterconsumptie per cyclus: | 47 l |
| Wasklasse: | A |
| Centrifuge-droger klasse: | B |
| Geluidsniveau (wassen): | - dB |
| Sopschuimbewaking: | Ja |
| Onbalanscontrolesysteem: | Ja |
| Maximale centrifugesnelheid: | 1400 RPM |
| Stroom: | 10 A |
| Cyclustijd (max): | 188 min |
| Afmetingen verpakking (BxDxH): | 630 x 640 x 870 mm |
| Spoelen Plus functie: | Ja |
| Deur openingshoek: | 180 ° |
| Nominale capaciteit: | 7 kg |
| Stroomverbruik (typisch): | 2300 W |
| Type beeldscherm: | LED |
| Wasprogramma's: | Hygiene/anti-allergy, Black |
Handleiding Wasmachine Bosch
25 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026
Handleiding Wasmachine
Nieuwste handleidingen voor Wasmachine
25 Mei 2026
25 Mei 2026
25 Mei 2026
25 Mei 2026
25 Mei 2026