Ansmann Powerbank 2.4 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Ansmann Powerbank 2.4 (23 pagina’s), behorend tot de categorie powerbank. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 24 mensen en kreeg gemiddeld 4.2 sterren uit 8 reviews. Heb je een vraag over Ansmann Powerbank 2.4 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/23

ANSMANN AG MOBILE ENERGIE
POWERBANK 2.4
MANUAL
Deutsch | English | Français | Español | Português
Italiano | Nederlands
1700-0086
95mm
40mm
22mm
INPUT: 5V/1A
OUTPUT: 5V/1A
LED
POWER button
Product specificaties
| Merk: | Ansmann |
| Categorie: | powerbank |
| Model: | Powerbank 2.4 |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Capaciteit van de accu/batterij: | 2200 mAh |
| Accu/Batterij voltage: | 3.7 V |
| Ingangsspanning: | 5 V |
| Oplaadbron: | DC, USB |
| Spanning: | 5 V |
| Lader compatibiliteit: | Mobile phone/Smartphone, Smartwatch, Tablet |
| Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max): | 1 |
| Invoer interface: | USB Type-A |
| Batterijtechnologie: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Aantal laadcycli: | 500 |
| Batterijcapaciteit: | 8.1 Wh |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Ansmann Powerbank 2.4 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding powerbank Ansmann
20 April 2026
18 April 2026
17 April 2026
17 April 2026
16 April 2026
16 April 2026
16 April 2026
16 April 2026
16 April 2026
15 April 2026
Handleiding powerbank
Nieuwste handleidingen voor powerbank
22 Mei 2026
22 Mei 2026
21 Mei 2026
20 Mei 2026
15 Mei 2026
15 Mei 2026
14 Mei 2026
14 Mei 2026
13 Mei 2026
12 Mei 2026