Ansmann Powerbank 15.0 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Ansmann Powerbank 15.0 (48 pagina’s), behorend tot de categorie powerbank. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 15 mensen en kreeg gemiddeld 4.8 sterren uit 4 reviews. Heb je een vraag over Ansmann Powerbank 15.0 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/48

ANSMANN AG MOBILE ENERGIE
Deutsch| English | Français | Español | Português
Italiano | Nederlands | Dansk | Suomalainen | Norsk | Svenska
1700-0114
137 mm
67 mm
19 mm
POWERBANK 15.0
USB TYPE C (PD) + USB QC 3.0
MANUAL
Output USB QC 3.0:
5 V DC 3.0 A
9 V DC 2.0 A
12 V DC 1.5 A
On/Off
Capacity LED
Input:
Micro USB:
5 V DC 2.0 A
USB Type C
Input:
5 V - 9 V DC 2.5 A
Output:
5 V DC 3.0 A
9 V DC 2.0 A
12 V DC 1.5 A
Product specificaties
| Merk: | Ansmann |
| Categorie: | powerbank |
| Model: | Powerbank 15.0 |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Capaciteit van de accu/batterij: | 15000 mAh |
| Stroom: | 5 - 12 A |
| Snel opladen: | Ja |
| Accu/Batterij voltage: | 3.7 V |
| Vorm: | Rechthoek |
| Aantal per verpakking: | 1 stuk(s) |
| Ingangsspanning: | 5 - 9 V |
| Oplaadbron: | DC |
| Lader compatibiliteit: | Activity tracker, Gaming controller, Headphones/Headset, Mobile phone/Smartphone, Smartwatch, Tablet |
| Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max): | 2 |
| Invoer interface: | Micro-USB + USB Type-C |
| Micro-USB-connector: | Ja |
| Aantal micro-USB-aansluitingen: | 1 |
| Aantal USB-Type-C-poorten: | 1 |
| Batterijtechnologie: | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Type beeldscherm: | LED |
| Snelle oplaadtechnologie: | Quick Charge 3.0 |
| USB Type-C-connector: | Ja |
| USB Type-A-uitvoerpoorten: | 2 |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Ansmann Powerbank 15.0 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding powerbank Ansmann
20 April 2026
18 April 2026
17 April 2026
17 April 2026
16 April 2026
16 April 2026
16 April 2026
16 April 2026
16 April 2026
15 April 2026
Handleiding powerbank
Nieuwste handleidingen voor powerbank
10 Mei 2026
8 Mei 2026
4 Mei 2026
4 Mei 2026
4 Mei 2026
30 April 2026
30 April 2026
29 April 2026
28 April 2026
27 April 2026