Ansmann Powerbank 9.4 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Ansmann Powerbank 9.4 (23 pagina’s), behorend tot de categorie powerbank. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 9 mensen en kreeg gemiddeld 4.6 sterren uit 9 reviews. Heb je een vraag over Ansmann Powerbank 9.4 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/23

ANSMANN AG MOBILE ENERGIE
POWERBANK 9.4
MANUAL
Deutsch | English | Français | Español | Português
Italiano | Nederlands
1700-0089
97,5mm
81mm
24mm
INPUT: 5V/1A
OUTPUT: 5V/1A
OUTPUT: 5V/2A
LED
POWER button
Product specificaties
| Merk: | Ansmann |
| Categorie: | powerbank |
| Model: | Powerbank 9.4 |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Ingebouwd display: | Nee |
| Gewicht: | 247 g |
| Breedte: | 81 mm |
| Diepte: | 24 mm |
| Hoogte: | 98 mm |
| LED-indicatoren: | Bezig met opladen |
| Capaciteit van de accu/batterij: | 8800 mAh |
| Bluetooth: | Nee |
| Type verpakking: | Hangende doos |
| Meegeleverde kabels: | Micro-USB |
| Accu/Batterij voltage: | 3.7 V |
| Waterdicht: | Nee |
| Aantal per verpakking: | 1 stuk(s) |
| Oplaadbron: | USB |
| Output current: | 3.4 A |
| Spanning: | 5 V |
| Lader compatibiliteit: | Universeel |
| Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max): | 2 |
| Invoer interface: | Micro-USB |
| USB-oplaadaansluiting: | Ja |
| Batterijtechnologie: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterijcapaciteit: | 32.5 Wh |
| USB Type-A-uitvoerpoorten: | 2 |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Ansmann Powerbank 9.4 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding powerbank Ansmann
20 April 2026
18 April 2026
17 April 2026
17 April 2026
16 April 2026
16 April 2026
16 April 2026
16 April 2026
16 April 2026
15 April 2026
Handleiding powerbank
Nieuwste handleidingen voor powerbank
11 Mei 2026
11 Mei 2026
10 Mei 2026
10 Mei 2026
10 Mei 2026
8 Mei 2026
4 Mei 2026
4 Mei 2026
4 Mei 2026
30 April 2026