Ansmann Powerbank 15.8 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Ansmann Powerbank 15.8 (28 pagina’s), behorend tot de categorie powerbank. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 21 mensen en kreeg gemiddeld 4.2 sterren uit 2 reviews. Heb je een vraag over Ansmann Powerbank 15.8 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/28

ANSMANN AG MOBILE ENERGIE
POWERBANK 15.8
TYPE C QC3.0
MANUAL
Deutsch | English | Français | Español | Português
Italiano | Nederlands
1700-0096
140mm
74,5mm
20mm
INPUT: 5V/2A
POWER button
OUTPUT: 5V/3A
INPUT: 5V/2A
OUTPUT: 5V/3A
Product specificaties
| Merk: | Ansmann |
| Categorie: | powerbank |
| Model: | Powerbank 15.8 |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | 330 g |
| Breedte: | 75 mm |
| Diepte: | 20 mm |
| Hoogte: | 140 mm |
| Gebruikershandleiding: | Ja |
| LED-indicatoren: | Ja |
| Oplaadtijd: | 7.5 uur |
| Capaciteit van de accu/batterij: | 15000 mAh |
| Stroom: | 2 A |
| Meegeleverde kabels: | Micro-USB |
| Snel opladen: | Ja |
| Accu/Batterij voltage: | 3.7 V |
| Vorm: | Rechthoek |
| Ingangsspanning: | 5 V |
| Oplaadbron: | USB |
| Stroomspanning bescherming: | Overcharge, Overdischarge, Overload, Short circuit |
| Lader compatibiliteit: | Universeel |
| Invoer interface: | Micro-USB + USB Type-C |
| Aantal USB-Type-C-poorten: | 1 |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | 0 - 25 °C |
| Batterijtechnologie: | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Snelle oplaadtechnologie: | Quick Charge 3.0 |
| Poort 1 uitgangsstroom: | 3 A |
| Poort 2 uitgangsstroom: | 3 A |
| Batterijcapaciteit: | 55.5 Wh |
| USB Type-A-uitvoerpoorten: | 1 |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Ansmann Powerbank 15.8 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding powerbank Ansmann
20 April 2026
18 April 2026
17 April 2026
17 April 2026
16 April 2026
16 April 2026
16 April 2026
16 April 2026
16 April 2026
15 April 2026
Handleiding powerbank
Nieuwste handleidingen voor powerbank
22 Mei 2026
22 Mei 2026
21 Mei 2026
20 Mei 2026
15 Mei 2026
15 Mei 2026
14 Mei 2026
14 Mei 2026
13 Mei 2026
12 Mei 2026