Adastra UM60 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Adastra UM60 (8 pagina’s), behorend tot de categorie Receiver. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 10 mensen en kreeg gemiddeld 4.6 sterren uit 2 reviews. Heb je een vraag over Adastra UM60 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/8

UM-series
Compact 100V mixer-amplifiers
Item ref: UM30 953.1 73UK
UM60 953.176 UK
UM90 953.179UK
User Manual
Version 1.1
Caution: Please read this manual carefully before operating
Damage caused by misuse is not covered by the warranty
Product specificaties
| Merk: | Adastra |
| Categorie: | Receiver |
| Model: | UM60 |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 2470 g |
| Breedte: | 210 mm |
| Diepte: | 269 mm |
| Hoogte: | 44 mm |
| Gewicht verpakking: | 3460 g |
| Breedte verpakking: | 325 mm |
| Diepte verpakking: | 390 mm |
| Hoogte verpakking: | 84 mm |
| Type aansluitplug: | 3,5 mm |
| Connectiviteitstechnologie: | Bedraad en draadloos |
| Aantal USB 2.0-poorten: | 1 |
| Microfoon, line-in ingang: | Ja |
| Audio-ingang (L, R): | 1 |
| Gemiddeld vermogen: | 60 W |
| DC voltage input: | 24 V |
| Volumeregeling: | Draaiknop |
| Audio (L,R) out: | 1 |
| Audio-uitgangskanalen: | 1.0 kanalen |
| Frequentiebereik: | 100 - 18000 Hz |
| Signaal/ruis-verhouding: | 80 dB |
| Totale harmonische vervorming (THD): | 0.4 procent |
| Rackcapaciteit: | 1U |
| AC-ingangsspanning: | 170 - 264 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Piekvermogen per kanaal: | 30 W |
| Synchronisatie ingangsimpedantie: | 1000 Ohm |
| Versterker klasse: | D |
| Speakers connectiviteit type: | RCA |
| Output impedance: | 8 Ohm |
| Multi-Zone mogelijkheid: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Adastra UM60 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Receiver Adastra
5 Maart 2024
7 Februari 2024
7 Februari 2024
30 Juni 2023
16 Juni 2023
3 Juni 2023
2 Juni 2023
2 Juni 2023
1 Juni 2023
31 Mei 2023
Handleiding Receiver
Nieuwste handleidingen voor Receiver
30 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026