Adastra A22 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Adastra A22 (8 pagina’s), behorend tot de categorie Receiver. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 11 mensen en kreeg gemiddeld 5.0 sterren uit 6 reviews. Heb je een vraag over Adastra A22 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/8

A22
Class-Compact Music Amplifier D
Item ref: 953.422UK
User Manual
Version 1.0
Caution: Please read this manual carefully before operating
Damage caused by misuse is not covered by the warranty
Product specificaties
| Merk: | Adastra |
| Categorie: | Receiver |
| Model: | A22 |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 820 g |
| Breedte: | 215 mm |
| Diepte: | 180 mm |
| Hoogte: | 43 mm |
| Gebruikershandleiding: | Ja |
| Bluetooth: | Ja |
| Connectiviteitstechnologie: | Bedraad |
| Microfoon, line-in ingang: | Ja |
| Volumeregeling: | Draaiknop |
| Audio-uitgangskanalen: | 2.0 kanalen |
| Signaal/ruis-verhouding: | - dB |
| Totale harmonische vervorming (THD): | 10 procent |
| Regeling van bass-niveau: | Ja |
| Rackcapaciteit: | 1U |
| AC-ingangsspanning: | 230 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Piekvermogen per kanaal: | 55 W |
| Versterker klasse: | D |
| Speakers connectiviteit type: | 3.5mm |
| RMS vermogen uitvoer per kanaal (4 Ohm): | 55 W |
| Output impedance: | 8 Ohm |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Adastra A22 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Receiver Adastra
5 Maart 2024
7 Februari 2024
7 Februari 2024
30 Juni 2023
16 Juni 2023
3 Juni 2023
2 Juni 2023
2 Juni 2023
1 Juni 2023
31 Mei 2023
Handleiding Receiver
Nieuwste handleidingen voor Receiver
30 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026