Adastra RS480 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Adastra RS480 (4 pagina’s), behorend tot de categorie Receiver. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 7 mensen en kreeg gemiddeld 4.8 sterren uit 5 reviews. Heb je een vraag over Adastra RS480 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/4

RS SERIES
Rackmount 100V slave amplifiers
Item ref: 953.120UK, 953.121UK, 953.12 2UK
User Manual
Version 1 .1
Caution: Please read this manual carefully before operating
Damage caused by misuse is not covered by the warranty
Product specificaties
| Merk: | Adastra |
| Categorie: | Receiver |
| Model: | RS480 |
| Gewicht: | 1350 g |
| Breedte: | 433 mm |
| Diepte: | 89 mm |
| Hoogte: | 345 mm |
| Meegeleverde kabels: | RCA |
| Volumeregeling: | Draaiknop |
| Audio-uitgangskanalen: | - kanalen |
| Totale harmonische vervorming (THD): | 1 procent |
| AC-ingangsspanning: | 110 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 - 60 Hz |
| Piekvermogen per kanaal: | 480 W |
| Line inputs (RCA): | 2 |
| Line outputs (RCA): | 2 |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Adastra RS480 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Receiver Adastra
5 Maart 2024
7 Februari 2024
7 Februari 2024
30 Juni 2023
16 Juni 2023
3 Juni 2023
2 Juni 2023
2 Juni 2023
1 Juni 2023
31 Mei 2023
Handleiding Receiver
Nieuwste handleidingen voor Receiver
30 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026