Suntec Heat Safe 2020 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Suntec Heat Safe 2020 (94 pagina's) in de categorie Kachel. Deze handleiding was nuttig voor 54 mensen en is beoordeeld door 4 gebruikers met een gemiddelde van 4.0 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
94
Downloads
872
Product specificaties
| Merk: | Suntec |
| Categorie: | Kachel |
| Model: | Heat Safe 2020 |
| Kleur van het product: | Grey, Silver |
| Aantal vermogenniveau's: | 3 |
| Breedte: | 460 mm |
| Diepte: | 150 mm |
| Hoogte: | 640 mm |
| Snoerlengte: | 1.6 m |
| Soort: | Radiator |
| Indicatielampje: | Ja |
| Instelbare thermostaat: | Ja |
| Oververhittingsbeveiliging: | Ja |
| Geschikt voor ruimtevolume tot: | 60 m³ |
| Verwarmingsvermogen: | 2000 W |
| Plaatsingsopties: | Vloer |
| Verwarming power (min): | 850 W |
Handleiding Kachel Suntec
2 Mei 2023
26 April 2023
23 Maart 2023
Handleiding Kachel
Nieuwste handleidingen voor Kachel
19 Mei 2026
19 Mei 2026
19 Mei 2026
18 Mei 2026
18 Mei 2026