Smeg TR90IP9 Handleiding
Smeg Overige keukenapparatuur TR90IP9
Bekijk gratis de handleiding van Smeg TR90IP9 (50 pagina’s), behorend tot de categorie Overige keukenapparatuur. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 81 mensen en kreeg gemiddeld 4.2 sterren uit 5 reviews. Heb je een vraag over Smeg TR90IP9 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/50

Table of contents
53
EN
1 Instructions54
1.1General safety instructions54
1.2Manufacturer liability59
1.3Appliance purpose59
1.4Identification plate59
1.5This user manual59
1.6 Disposal59
1.7How to read the user manual60
2 Description61
2.1General Description61
2.2Cooking hob62
2.3Control panel63
2.4Other parts64
2.5Available accessories65
3 Use66
3.1To save energy67
3.2Using the accessories68
3.3Using the hob71
3.4Using the storage compartment76
3.5Using the oven76
3.6Cooking advice78
3.7Programmer clock80
4Cleaning and maintenance84
4.1Cleaning the hob85
4.2Cleaning the door86
4.3Cleaning the oven cavity88
4.4Vapor Clean89
4.5Extraordinary maintenance91
5 Installation94
5.1 Positioning94
5.2Electrical connection100
5.3Instructions for the installer102
We advise you to read this manual carefully, as it contains all the instructions for maintaining
the appliance’s aesthetic and functional qualities.
For further information on the product: www.smeg.com
TRANSLATION OF THE ORIGINAL INSTRUCTIONS
Product specificaties
| Merk: | Smeg |
| Categorie: | Overige keukenapparatuur |
| Model: | TR90IP9 |
| Soort bediening: | Knoppen |
| Vermogen grill: | 2900 W |
| Kleur van het product: | Crème |
| Gewicht: | 97600 g |
| Breedte: | 900 mm |
| Diepte: | 600 mm |
| Hoogte: | 900 mm |
| Grill: | Ja |
| Snoerlengte: | 1.5 m |
| Kinderslot: | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse: | A |
| Gewicht verpakking: | 108600 g |
| Breedte verpakking: | 960 mm |
| Diepte verpakking: | 670 mm |
| Hoogte verpakking: | 1015 mm |
| Verlichting binnenin: | Ja |
| Rotisserie: | Ja |
| Ontdooifunctie: | Ja |
| Aantal lampen: | 2 lampen |
| Soort lamp: | Halogeen |
| Vermogen brander/kookzone 2: | 2300 W |
| Vermogen brander/kookzone 3: | 2300 W |
| Vermogen brander/kookzone 1: | 1300 W |
| Aantal branders/kookzones: | 5 zone(s) |
| Type kookplaat: | Inductiekookplaat zones |
| Voedingsbron oven: | Electrisch |
| Aantal ovens: | 1 |
| Aantal automatische programma's: | 9 |
| Aangesloten lading (elektrisch): | 14300 W |
| Soort reiniging: | Katalytisch (volledig) + Stoom |
| Stroom: | 42 A |
| Verwijderbare oven deur: | Ja |
| Hoeveelheid glazendeur panelen: | 3 |
| Energieverbruik (conventioneel): | 1.21 kWu |
| Energieverbruik (geforceerde convectie): | 0.98 kWu |
| Grootte oven: | Groot |
| Netto capaciteit oven: | 115 l |
| Boven- en onderverwarming: | Ja |
| Thermostaatbereik oven: | 50 - 260 °C |
| Onderverwarming: | Ja |
| Bovenverwarming: | Ja |
| Uitneembaar deurglas: | Ja |
| Kleur handvat: | Roestvrijstaal |
| Land van herkomst: | Italië |
| Ovenpositie: | Bodem |
| Brutocapaciteit oven: | 129 l |
| Aantal schappen: | 5 schappen |
| Panherkenning: | Ja |
| Aantal bakplaten: | 2 |
| Opslag compartiment: | Ja |
| Vermogen brander/kookzone 4: | 1300 W |
| Voedingsbron brander/kookzone 1: | Electrisch |
| Voedingsbron brander/kookzone 2: | Electrisch |
| Voedingsbron brander/kookzone 3: | Electrisch |
| Voedingsbron brander/kookzone 4: | Electrisch |
| Kookzone 1 boost: | 1400 W |
| Kookzone 2 boost: | 3000 W |
| Kookzone 3 boost: | 3000 W |
| Kookzone 4 boost: | 1400 W |
| Inclusief grilrooster: | Ja |
| Aantal ventilatoren: | 2 ventilator(en) |
| ECO mode: | Ja |
| Oververhittingsbeveiliging: | Ja |
| Positie brander/kookzone 1: | Links voor |
| Diameter brander/kookzone 1: | 180 mm |
| Positie brander/kookzone 2: | Links achter |
| Diameter brander/kookzone 2: | 210 mm |
| Positie brander/kookzone 3: | Centraal |
| Diameter brander/kookzone 3: | 270 mm |
| Positie brander/kookzone 4: | Rechts achter |
| Diameter brander/kookzone 4: | 180 mm |
| Ventilatieroosterfunctie: | Ja |
| Klaar alarm: | Ja |
| Bakblik 2 diepte: | 40 mm |
| Deuropening oven: | Deur naar beneden klappen |
| Oventimer: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50/60 Hz |
| Type product: | Vrijstaand fornuis |
| Binnenmaten oven (b x d x h): | 724 x 418 x 371 mm |
| Materiaal ovendeur: | Glas |
| Grillplaat: | Ja |
| Voedingsbron brander/kookzone 5: | Electrisch |
| Positie brander/kookzone 5: | Rechts voor |
| Diameter brander/kookzone 5: | 210 mm |
| Vermogen brander/kookzone 5: | 2300 W |
| Kookzone 5 boost: | 3000 W |
| Interne coating oven: | Emaille |
| Indicatie van minimale pandiameter: | Ja |
| Chemische belasting (Zweden): | Ja |
| Telescopische planken: | Ja |
| Verlaging chemische belasting (Zweden): | 50 |
| Softclose-systeem: | Ja |
| Oven 2 uitneembaar deurglas: | Ja |
| Beperkte aangesloten belasting: | Nee |
| Indicator voor geselecteerde kookzone: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Smeg TR90IP9 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Overige keukenapparatuur Smeg
15 Juni 2025
4 April 2025
1 April 2025
7 Mei 2024
7 Mei 2024
27 Maart 2024
2 Juli 2023
11 Juni 2023
29 Mei 2023
10 Mei 2023
Handleiding Overige keukenapparatuur
Nieuwste handleidingen voor Overige keukenapparatuur
25 Mei 2026
13 Mei 2026
13 Mei 2026
10 Mei 2026
8 Mei 2026
5 Mei 2026
5 Mei 2026
5 Mei 2026
4 Mei 2026
4 Mei 2026