Smeg BG91N2 Handleiding
Smeg Overige keukenapparatuur BG91N2
Bekijk gratis de handleiding van Smeg BG91N2 (33 pagina’s), behorend tot de categorie Overige keukenapparatuur. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 41 mensen en kreeg gemiddeld 4.8 sterren uit 4 reviews. Heb je een vraag over Smeg BG91N2 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/33

IT
WARRANTY
GARANTIE
GARANTIE
GARANTIE
GARANTIE
GARANTIE
GARANTÍA
GARANTIA
GUARANTEE
GARANTI
GARANTI
SV
GWARANCJA
EN
FR
BE-FR
BE-NL
DE
NL
ES
PT
PL
ZA
GARANZIA
DA
TAKUU
GARANTI
FI
NO
Product specificaties
| Merk: | Smeg |
| Categorie: | Overige keukenapparatuur |
| Model: | BG91N2 |
| Soort bediening: | Rotary, Touch |
| Vermogen grill: | 1700 W |
| Kleur van het product: | Black, Stainless steel |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 70800 g |
| Breedte: | 900 mm |
| Diepte: | 600 mm |
| Hoogte: | 900 mm |
| Grill: | Ja |
| Resterende tijd indicatie: | Ja |
| Kinderslot: | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse: | A |
| Gewicht verpakking: | 80900 g |
| Verlichting binnenin: | Ja |
| Aantal lampen: | 2 lampen |
| Soort lamp: | Halogeen |
| Soort materiaal (bovenkant): | Roestvrijstaal |
| Vermogen brander/kookzone 2: | 1800 W |
| Vermogen brander/kookzone 3: | 4000 W |
| Vermogen brander/kookzone 1: | 2900 W |
| Aantal branders/kookzones: | 5 zone(s) |
| Type kookplaat: | Gaskookplaat |
| Electronische ontsteking: | Ja |
| Voedingsbron oven: | Electrisch |
| Aantal ovens: | 1 |
| Aantal gaspitten: | 5 zone(s) |
| Controle positie: | Boven voorzijde |
| Aangesloten lading (elektrisch): | 3200 W |
| Soort reiniging: | Stoom |
| Aangesloten lading (gas): | 11400 W |
| Verwijderbare oven deur: | Ja |
| Hoeveelheid glazendeur panelen: | 3 |
| Energieverbruik (conventioneel): | 1.21 kWu |
| Energieverbruik (geforceerde convectie): | 0.98 kWu |
| Koken: | Ja |
| Grootte oven: | Groot |
| Netto capaciteit oven: | 115 l |
| Thermostaatbereik oven: | 50 - 260 °C |
| Zelfreinigend: | Ja |
| Koeldeur: | Ja |
| Materiaal pannensteun: | Geglazuurd |
| Kleur handvat: | Roestvrijstaal |
| Kleurnaam: | Zwart |
| Ovenpositie: | Bodem |
| Brutocapaciteit oven: | 129 l |
| Kijkglas: | Ja |
| Aantal ovenroosters: | 1 |
| Aantal schappen: | 5 schappen |
| Opslag compartiment: | Ja |
| Vermogen brander/kookzone 4: | 1800 W |
| Voedingsbron brander/kookzone 1: | Gas |
| Voedingsbron brander/kookzone 2: | Gas |
| Voedingsbron brander/kookzone 3: | Gas |
| Voedingsbron brander/kookzone 4: | Gas |
| Oven vermogen: | 2900 W |
| Type gas: | Natuurlijk gas |
| ECO mode: | Ja |
| Gebruiksvriendelijk: | Ja |
| Wokbrander: | Nee |
| Positie brander/kookzone 1: | Links voor |
| Positie brander/kookzone 2: | Links achter |
| Positie brander/kookzone 3: | Centraal |
| Positie brander/kookzone 4: | Rechts achter |
| Ventilatieroosterfunctie: | Ja |
| Deuropening oven: | Deur naar beneden klappen |
| Positie opbergcompartiment: | Bodem |
| Deurmateriaal opbergcompartiment: | Metaal |
| Type opbergcompartiment: | Opberglade |
| Oventimer: | Ja |
| Type oventimer: | Digitaal |
| AC-ingangsspanning: | 380/415 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 - 60 Hz |
| Type product: | Vrijstaand fornuis |
| Energie-efficiëntieschaal: | A+++ tot D |
| Materiaal ovendeur: | Glas |
| Voedingsbron brander/kookzone 5: | Gas |
| Positie brander/kookzone 5: | Rechts voor |
| Vermogen brander/kookzone 5: | 1000 W |
| Interne coating oven: | Emaille |
| Aantal lekbakken: | 1 |
| Eenvoudig schoonmaken (kookplaat): | Ja |
| Timer touchcontrol: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Smeg BG91N2 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Overige keukenapparatuur Smeg
15 Juni 2025
4 April 2025
1 April 2025
7 Mei 2024
7 Mei 2024
27 Maart 2024
2 Juli 2023
11 Juni 2023
29 Mei 2023
10 Mei 2023
Handleiding Overige keukenapparatuur
Nieuwste handleidingen voor Overige keukenapparatuur
25 Mei 2026
13 Mei 2026
13 Mei 2026
10 Mei 2026
8 Mei 2026
5 Mei 2026
5 Mei 2026
5 Mei 2026
4 Mei 2026
4 Mei 2026