Smeg SMPC01 Handleiding
Smeg Overige keukenapparatuur SMPC01
Bekijk gratis de handleiding van Smeg SMPC01 (51 pagina’s), behorend tot de categorie Overige keukenapparatuur. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 118 mensen en kreeg gemiddeld 4.6 sterren uit 6 reviews. Heb je een vraag over Smeg SMPC01 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/51

Dear Customer,
Thank you for choosing a Smeg product.
By choosing Smeg, you have selected an appliance which combines iconic style with
innovative technical design and attention to detail.
This appliance coordinates perfectly with ot works equally great her Smeg products, or
as a standalone statement piece in your kitchen.
We hope you enjoy using your new appliance!
For any further information please visit www.smeg.com or www.smegusa.com (website
valid only for the USA, Canada and South America).
SMPR01 SMSC01
Pasta roller accessorySpaghetti accessory
SMFC01 SMTC01
Fettuccine accessoryTagliolini accessory
SMPC01
Pasta roller accessory and Pasta cutting set (Fettuccine and Tagliolini)
The manufacturer reserves the right to make any changes deemed useful for the improvement of its products without
prior notice. The illustrations and descriptions contained in this manual are therefore not binding and are merely
indicative.
Product specificaties
| Merk: | Smeg |
| Categorie: | Overige keukenapparatuur |
| Model: | SMPC01 |
| Kleur van het product: | Roestvrijstaal |
| Gewicht: | 3300 g |
| Gewicht verpakking: | 4000 g |
| Breedte verpakking: | 180 mm |
| Diepte verpakking: | 100 mm |
| Hoogte verpakking: | 310 mm |
| Materiaal behuizing: | Staal |
| Land van herkomst: | Italië |
| Aantal per verpakking: | 1 stuk(s) |
| Merkcompatibiliteit: | Smeg |
| Soort apparaat: | Mixer |
| Compatibele producten: | SMF01 |
| Compatibiliteit: | SMF01/02/03/13 |
| Type product: | Pastapers |
| Chemische belasting (Zweden): | Nee |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Smeg SMPC01 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Overige keukenapparatuur Smeg
15 Juni 2025
4 April 2025
1 April 2025
7 Mei 2024
7 Mei 2024
27 Maart 2024
2 Juli 2023
11 Juni 2023
29 Mei 2023
10 Mei 2023
Handleiding Overige keukenapparatuur
Nieuwste handleidingen voor Overige keukenapparatuur
25 Mei 2026
13 Mei 2026
13 Mei 2026
10 Mei 2026
8 Mei 2026
5 Mei 2026
5 Mei 2026
5 Mei 2026
4 Mei 2026
4 Mei 2026