Smeg ASC82S Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Smeg ASC82S (27 pagina’s), behorend tot de categorie Wasdroger. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 41 mensen en kreeg gemiddeld 4.8 sterren uit 3 reviews. Heb je een vraag over Smeg ASC82S of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/27

Dryer
Asciugatrice
ASC82S
Product specificaties
| Merk: | Smeg |
| Categorie: | Wasdroger |
| Model: | ASC82S |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Kleur van het product: | Wit |
| Deurscharnieren: | Rechts |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 84000 g |
| Breedte: | 595 mm |
| Diepte: | 600 mm |
| Hoogte: | 850 mm |
| Type lader: | Voorbelading |
| Droogsysteem: | Warmtepomp |
| Materiaal trommel: | Roestvrijstaal |
| Trommelinhoud: | 118 l |
| Kinderslot: | Ja |
| Aantal droogprogramma's: | 16 |
| Duur cyclus: | 175 min |
| Anti-kreuk functie: | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse: | A |
| Jaarlijks energieverbruik: | 159 kWu |
| Gewicht verpakking: | 88000 g |
| Maximale centrifugesnelheid: | - RPM |
| Verlichting in trommel: | Ja |
| Nominale capaciteit: | 8 kg |
| AC-ingangsspanning: | 230 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Type beeldscherm: | LCD |
| Droogprogramma's: | Wool,Quick,Jeans/denim |
| Energieverbruik (katoen kastdroog): | 2.68 kWu |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Smeg ASC82S stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Wasdroger Smeg
27 April 2026
28 Februari 2026
26 Februari 2026
17 Februari 2026
26 Januari 2026
11 December 2025
10 December 2025
10 December 2025
10 December 2025
10 December 2025
Handleiding Wasdroger
Nieuwste handleidingen voor Wasdroger
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
22 Mei 2026
21 Mei 2026
21 Mei 2026