Siemens WT47URH1ES Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Siemens WT47URH1ES (5 pagina's) in de categorie Telefonos üzenetrögzítő. Deze handleiding was nuttig voor 38 mensen en is beoordeeld door 9 gebruikers met een gemiddelde van 4.3 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
5
Downloads
786
Product specificaties
| Merk: | Siemens |
| Categorie: | Telefonos üzenetrögzítő |
| Model: | WT47URH1ES |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Soort bediening: | Rotary, Touch |
| Kleur van het product: | Wit |
| Deurscharnieren: | Rechts |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Warmtebron: | Electrisch |
| Gewicht: | 55513 g |
| Breedte: | 598 mm |
| Diepte: | 599 mm |
| Hoogte: | 842 mm |
| Netbelasting: | 1000 W |
| Type lader: | Voorbelading |
| Droogsysteem: | Condensatie |
| Snoerlengte: | 1.45 m |
| Trommelinhoud: | 112 l |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Resterende tijd indicatie: | Ja |
| Kinderslot: | Ja |
| Wi-Fi-besturing: | Ja |
| Droogklasse: | B |
| Duur cyclus: | 148 min |
| Geluidsniveau: | 64 dB |
| Anti-kreuk functie: | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse: | A+++ |
| Jaarlijks energieverbruik: | 177 kWu |
| Geschikt voor paneelaanpassing: | Nee |
| Zelfreinigend: | Ja |
| Inverter technologie: | Nee |
| Near Field Communication (NFC): | Nee |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.1 W |
| Verlichting in trommel: | Ja |
| Huidige waardering: | 10 A |
| Anti-kreuk cyclus: | 120 min |
| Nominale capaciteit: | 8 kg |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Type beeldscherm: | LED |
| Energie-efficiëntieschaal: | A+++ tot D |
| Indicator filterreiniging: | Ja |
| Droogprogramma's: | Wool, Mix, Quick, Microfiber, Pillow, Lingerie, Cotton, Towel, Synthetics |
Handleiding Telefonos üzenetrögzítő Siemens
1 Januari 2026
21 Februari 2023
11 Januari 2023
1 November 2022
Handleiding Telefonos üzenetrögzítő
Nieuwste handleidingen voor Telefonos üzenetrögzítő
10 Mei 2026
6 Mei 2026
5 Mei 2026
5 Mei 2026
5 Mei 2026