Siemens WT47XKH1ES Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Siemens WT47XKH1ES (2 pagina's) in de categorie Telefonos üzenetrögzítő. Deze handleiding was nuttig voor 54 mensen en is beoordeeld door 4 gebruikers met een gemiddelde van 4.4 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
2
Downloads
826
Product specificaties
| Merk: | Siemens |
| Categorie: | Telefonos üzenetrögzítő |
| Model: | WT47XKH1ES |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Soort bediening: | Draaiknop |
| Kleur van het product: | Wit |
| Deurscharnieren: | Rechts |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 55463 g |
| Breedte: | 598 mm |
| Diepte: | 599 mm |
| Hoogte: | 842 mm |
| Netbelasting: | 1000 W |
| Type lader: | Voorbelading |
| Materiaal trommel: | Roestvrijstaal |
| Trommelinhoud: | 112 l |
| Resterende tijd indicatie: | Ja |
| Kinderslot: | Ja |
| Wi-Fi-besturing: | Ja |
| Anti-kreuk functie: | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse (oud): | A+++ |
| Geschikt voor paneelaanpassing: | Ja |
| Energieverbruik wassen: | - kWu |
| Centrifuge-droger klasse: | B |
| Geluidsniveau (wassen): | - dB |
| Aanpasbare centrifugesnelheid: | Nee |
| Maximale centrifugesnelheid: | - RPM |
| Droogcapciteit: | 9 kg |
| Functie voor kleding toevoegen (pauze): | Nee |
| Geluidsniveau bij centrifugeren: | - dB |
| Geluidsniveau (drogen): | 62 dB |
| Energiegebruik bij wassen & drogen: | - kWu |
| Waterverbruik wassen & drogen: | - l |
| Water verbruik wassen: | - l |
| AquaStop-functie: | Nee |
| Half-geladen: | Ja |
| Kijkglas: | Ja |
| Verlichting in trommel: | Ja |
| Nominale capaciteit (wassen): | - kg |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Type beeldscherm: | LED |
Handleiding Telefonos üzenetrögzítő Siemens
1 Januari 2026
14 Maart 2023
21 Februari 2023
1 November 2022
Handleiding Telefonos üzenetrögzítő
Nieuwste handleidingen voor Telefonos üzenetrögzítő
10 Mei 2026
6 Mei 2026
5 Mei 2026
5 Mei 2026
5 Mei 2026