Reloop SHP-1 Handleiding
Reloop Hoofdtelefoon SHP-1
Bekijk gratis de handleiding van Reloop SHP-1 (4 pagina’s), behorend tot de categorie Hoofdtelefoon. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 22 mensen en kreeg gemiddeld 4.6 sterren uit 5 reviews. Heb je een vraag over Reloop SHP-1 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/4

Product specificaties
| Merk: | Reloop |
| Categorie: | Hoofdtelefoon |
| Model: | SHP-1 |
| Kleur van het product: | Zwart, zilver |
| Gewicht: | 279 g |
| Connectiviteitstechnologie: | Bedraad |
| Draagwijze: | Hoofdband |
| Impedantie: | 64 Ohm |
| Positie speakers koptelefoon: | Supraaural |
| Frequentiebereik koptelefoon: | 10 - 26000 Hz |
| 3,5mm-connector: | Ja |
| Gevoeligheid koptelefoon: | 100 dB |
| Afneembare kabel: | Ja |
| Akoestisch systeem: | Gesloten |
| Totale harmonische vervorming (THD): | 0.2 procent |
| Meegeleverde Audio adapters: | 6,3 mm |
| Plug adapter: | Ja |
| Type product: | Hoofdtelefoons |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Reloop SHP-1 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Hoofdtelefoon Reloop
22 Juli 2025
15 Juni 2023
15 April 2023
23 Maart 2023
6 Maart 2023
18 Februari 2023
18 Februari 2023
10 Februari 2023
1 Februari 2023
14 December 2022
Handleiding Hoofdtelefoon
Nieuwste handleidingen voor Hoofdtelefoon
27 Mei 2026
27 Mei 2026
22 Mei 2026
21 Mei 2026
21 Mei 2026
20 Mei 2026
12 Mei 2026
11 Mei 2026
11 Mei 2026
10 Mei 2026