Reloop RH-2500 Handleiding
Reloop Hoofdtelefoon RH-2500
Bekijk gratis de handleiding van Reloop RH-2500 (3 pagina’s), behorend tot de categorie Hoofdtelefoon. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 14 mensen en kreeg gemiddeld 4.7 sterren uit 2 reviews. Heb je een vraag over Reloop RH-2500 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/3

- Pourdesraisonsdesécuritéetdecertication(CE),ilestinterditdetransformeroumodiercetappareil.Tousles
dégâtsdusàunemodicationdecetappareilnesontpascouvertsparlagarantie.
- Leboîtiernecontientaucunepiècenécessitantunentretien,àl’exceptiondepiècesd’usurepouvantêtreremplacées
del’extérieur.Lamaintenancedoitexclusivementêtreeffectuéepardupersonnelqualiéandeconserverlesdroits
- Éviteztousleschocsetl’emploidelaforcelorsdel’installationetl’utilisationdel’appareil.
- N’utilisezpasl’appareildansunenvironnementextrêmementchaud(plusde35°C)oufroid(sous5°C).N’exposez
pasl’appareildirectementauxrayonssolairesouàdessourcesdechaleurtellesqueradiateurs,fours,etc.(également
valablelorsdutransport).
- N’utilisezpasl’appareillorsqu’ilestamenéd’unepiècefroidedansunepiècechaude.L’eaudecondensationpeutdét
ruirevotreappareil.Laissezl’appareilhorstensionjusqu’àcequ’ilaitatteintlatempératureambiante!
- Uniquementnettoyercetappareilavecunchiffondouxbienessoré,nejamaisutiliserdesolvantsoud‘essencepourle
nettoyage.
- Réglerlevolumeàunniveauaussifaiblequepossible.Uneécouteprolongéeàunvolumeélevépeutcauserdesdé
ciencesauditivespermanentes.
- L‘utilisationd‘uncasqueestinterditependantlacirculationàvélo,àmotooulaconduited‘unevoiture.Lareproduction
audioviacasquefaitécranauxbruitsextérieurstelsqueparex.unklaxon.
- CeproduitestuncasqueprofessionneldestinéàêtreraccordéàdesappareilsHiainsiqu‘àdesconsolesdemixage
- Touteutilisationnonconformepeutendommagerleproduitetannulerlesdroitsdegarantie.Enoutre,touteutilisation
autrequecelledécritedanscemoded’emploipeutêtresourcedecourts-circuits,incendies,déchargeélectrique,etc.
- Contrôlerrégulièrementlasécuritétechniquedel‘appareilenvériantlebonétatducâbleaudioouduboîtier,ainsi
quel‘usuredepiècestellesquelesoreillettes.
- AvantlamiseenserviceduReloopRH-2500,réglerd‘abordlevolumedel‘appareilsurlequelvotrecasqueestbranché
àunniveauminimum.
- Raccorderensuitelecasqueàl‘appareil.Augmenterprudemmentlevolumeetveilleràproscriretoutniveaunéfasteà
votresystèmeauditif.
- CasqueDJprofessionnelorientableetpliable
- Constructionfermée
- Guidagedecâbleunilatéral(lsdecuivreexemptsd‘oxygène)
- Excellenterestitutiondusongrâceàlacapsulecobalthautrendement
- Finitionhautdegammeavecarceaurenforcé
- Puissancedesortieélevée
- Restitutionprécisedesgraves,propredesmédiumsetclairedesaigus
- Excellentconfortgrâceaupoidsréduit
- SignetReloopgravésurlesoreillettes
Laplausibilitéetl’exactitudedesdonnéessuivantesdufabricantnesontpascontrôléesparlasociétéGlobalDistributionGmbH:
Pilote: 2x40mmdediamètre
Réponseenfréquence:20Hz–20kHz
Sensibilité: 118dB
Impédance: 32ohms
Poids: env.307g
Connecteur: 3,5mmjackstéréo
Adaptateur: 6,3mmjackstéréo
Câble: 1,05m+/-10%
ACHTUNG!
LesenSiesichvordererstenInbetriebnahmezureigenenSicherheitdie
seBedienungsanleitungsorgfältigdurch!AllePersonen,diemitderAuf
stellung,Inbetriebnahme,Bedienung,WartungundInstandhaltungdieses
Geräteszutunhaben,müssenentsprechendqualiziertseinunddieseBe
triebsanleitunggenaubeachten.DiesesProdukterfülltdieAnforderungen
der geltenden europäischen und nationalen Richtlinien, die Konformität
wurdenachgewiesen,dieentsprechendenErklärungenundUnterlagensind
beimHerstellerhinterlegt.
CAUTION!
Foryourownsafety,pleasereadthisoperationmanualcarefullybeforeini
tialoperation!Allpersonsinvolvedintheinstallation,setting-up,operation,
maintenanceandserviceofthisdevicemustbeappropriatelyqualiedand
observethisoperationmanualindetail.Thisproductcomplieswiththerequi
rementsoftheapplicableEuropeanandnationalregulations.Conformityhas
beenproven.Therespectivestatementsanddocumentsaredepositedatthe
ATTENTION!
Pourvotrepropresécurité,veuillezlireattentivementcemoded‘emploi
avantlapremièreutilisation!Touteslespersonneschargéesdel‘installa
tion,delamiseenservice,del‘utilisation,del‘entretienetlamaintenance
decetappareildoiventposséderlesqualicationsnécessairesetrespec
terlesinstructionsde cemode d‘emploi.Ceproduitestconformeaux
directiveseuropéennesetnationales,laconformitéaétécertiéeetles
WARNUNG!
WARNING!
To prevent re or avoid an electric shock do not expose the device to
water or uids!
ATTENTION!
An d‘éviter un incendie ou une décharge électrique, veillez à tenir cet
appareil à l‘écart des liquides et de l‘humidité ! N´ouvrez jamais le boîtier !
Für weiteren Gebrauch aufbewahren!
Gardez ces instructions pour des utilisations ultérieurs!
GlobalDistributionGmbH
Schuckertstr.28
48153Muenster/Germany
©2012
Product specificaties
| Merk: | Reloop |
| Categorie: | Hoofdtelefoon |
| Model: | RH-2500 |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | 307 g |
| Snoerlengte: | 1.05 m |
| Connectiviteitstechnologie: | Bedraad |
| Draagwijze: | Hoofdband |
| Impedantie: | 32 Ohm |
| Positie speakers koptelefoon: | Supraaural |
| Frequentiebereik koptelefoon: | 20 - 20000 Hz |
| 3,5mm-connector: | Ja |
| Gevoeligheid koptelefoon: | 118 dB |
| Diameter van de luidspreker: | 40 mm |
| Soort magneet: | Kobalt |
| Soort kabel: | OFC |
| Akoestisch systeem: | Gesloten |
| Geschikt voor DJ's: | Ja |
| Meegeleverde Audio adapters: | 6,3 mm |
| Plug adapter: | Ja |
| Type product: | Hoofdtelefoons |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Reloop RH-2500 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Hoofdtelefoon Reloop
22 Juli 2025
15 Juni 2023
15 April 2023
23 Maart 2023
6 Maart 2023
18 Februari 2023
18 Februari 2023
10 Februari 2023
1 Februari 2023
14 December 2022
Handleiding Hoofdtelefoon
Nieuwste handleidingen voor Hoofdtelefoon
27 Mei 2026
27 Mei 2026
22 Mei 2026
21 Mei 2026
21 Mei 2026
20 Mei 2026
12 Mei 2026
11 Mei 2026
11 Mei 2026
10 Mei 2026